W październiku obchodzony był  Międzynarodowy Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji odbył się konkursu czytelniczo - fotograficzny „Czytam, bo lubię…, czytam, bo chcę…”, którego celem była promocja czytania oraz sztuki fotograficznej  jako formy spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowań i uzdolnień.
Konkurs skierowany był do uczniów klas VI – VIII. Wszystkie prace prezentowały bardzo wyrównany poziom.
Jury  w składzie: p. Agnieszka Proszewska – Olczyk, p. Jolanta Jachowicz i p. Dorota Lasota, postanowiło przyznać nagrodę główną - Mateuszowi Wojnowiczowi z klasy 6F, a pięciu uczestników konkursu nagrodzić wyróżnieniami  i dyplomami.
Oto lista wyróżnionych i nagrodzonych uczniów:

1. Ewelina Paszkowska – klasa 8C
  2. Maja Kupis – klasa 6C
  3. Michalina Krupczyńska – klasa 6A
  4. Franciszek Gajda – klasa 7B
  5. Dawid Jastrzębski – klasa 6H

Nagrodzone prace zostały zaprezentowane na wystawie będącej podsumowaniem konkursu, a uchwycone na fotografiach momenty pokazały, że czytanie to wspaniała zabawa i wielka przyjemność.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.