Z okazji Dnia Języków Obcych w naszej szkole, Samorząd Uczniowski zorganizował dziś konkurs wiedzy o językach i kulturze innych krajów. Członkowie SU ubrani w ciekawe stroje przeprowadzili quiz we wszystkich klasach, a zwycięzców obdarowali słodkimi nagrodami. Celem naszej akcji było uświadomienie uczniom jak istotna w życiu jest znajomość języka obcego 😊🇩🇪🇨🇵🇮🇹🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇪🇦

W piątkowych wyborach zadecydowaliście, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021 zostaje, po raz drugi, Oliwia Ubych z klasy 7C. Zastępcą jest Julia Kubacka z klasy 7E. Do składu Prezydium SU wchodzą również: Stanisław Kardacki (7H), Zuzanna Dominiak (6B), Michał Przybył (6F), Oliwier Chudzicki (8C), Marika Matusiak (5B) oraz Aleksandra Kunce (7G). Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę.
Ogromne podziękowania dla Hanny Białczak, Franciszka Bugajskiego, Kingi Krakowskiej, Szymona Cieślaka, Oliwii Piekarczyk i Dominiki  Rezler z klasy 7E za pomoc w zorganizowaniu wyborów oraz za pracę w Komisji Wyborczej 😊

Opiekunki SU - Wioletta Hinton i Karina Lisek

Dziś obchodziliśmy święto Patrona. By uczcić pamięć Bolesława Zwolińskiego - wybitnego nauczyciela, dyrektora i współtwórcy  Szkoły Podstawowej Nr 10 w Sieradzu, Samorząd Uczniowski przygotował quiz wiedzy o szkole i Patronie. Dla uczestników nie zabrakło słodkich nagród.

Zapraszamy uczniów na zabawę choinkową w dniu 11.02.2020r. (wtorek)

Klasy 1-3 w godz. 15:30 - 17:30

Klasy 4-8 w godz. 18:00 - 20:00

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich na DYSKOTEKĘ ANDRZEJKOWĄ w dniu 28.11.2019r. na dużą salę gimnastyczną

Klasy 1-3 godz. 15.30-17.30

Klasy 4-8 godz. 18.00-20.00

WSTĘP WOLNY

Podczas dyskoteki klas 4-8 będzie można zakupić napoje i pyszne ciasta.

Przy wejściu wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

Nasi wolontariusze podczas dzisiejszej akcji zbierania żywności dla TPD w Sieradzu w LIDLu.

Dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez samorząd uczniowski.  ????????????
Dziękujemy za świetną muzykę i dobrą zabawę.

Z okazji Dnia św. Walentego nasza szkoła uruchomiła pocztę walentynkową. Każdy zainteresowany uczeń mógł wrzucić walentynkę do specjalnie przygotowanego na tę okazję pudełka.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.