foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik elektroniczny

Nasz Facebook

facebook likebox joomla module

 

W związku z przeprowadzanym przez Główny Urząd Statystyczny Narodowym Spisem Powszechnych Ludności i Mieszkań 2021, informujemy o organizowanym przez Urząd Statystyczny w Łodzi, konkursie: „Spisowy #TetrisChallenge”, kierowanym dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Konkurs zakłada popularyzację wiedzy na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, rozbudzenie kreatywności i pomysłowości uczestników, a także wytworzenie w społeczeństwie pozytywnej opinii o spisie powszechnym, zwiększenie zainteresowania dokonaniem samospisu oraz zbudowanie zaufania do rachmistrzów spisowych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia zgodnego z założeniami zabawy #TetrisChallenge, promującego w sposób oryginalny, pomysłowy i kreatywny zagadnienia związane z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań (np. sposoby realizacji spisu, wyposażenie rachmistrza spisowego oraz publikacji wyników Narodowego Spisu Powszechnego). Zdjęcie musi być zrobione z góry, a osoby i rzeczy ułożone jak klocki na planszy w popularnej grze komputerowej Tetris.

Do realizacji konkursu niezbędna jest pomoc osób starszych (członków rodzin lub opiekunów), co umożliwi, poza doskonałą zabawą, także integrację wewnątrzrodzinną.

Organizator wyłoni dziesięciu laureatów konkursu, którzy otrzymają dziecięcy Smartwatch z kamerą i lokalizatorem oraz zestaw gadżetów promujących Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Pracę konkursową wraz z wypełnionym załącznikiem nr 1 do regulaminu, należy przesłać w formie elektronicznej do 30 września 2021 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły konkursu zamieszczono na stronie: https://lodz.stat.gov.pl/nsptetris .

 

Pliki do pobrania
Regulamin konkursu Regulamin konkursu "Spisowy#TetrisChallenge 0.45 MB
Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu "Spisowy#TetrisChallenge 0.02 MB

Szkoła Roku 2021

Projekty unijne

 

Szkolny BIP

Sirman

Licznik odwiedzin

dzisiaj 170

wczoraj 99

tydzień 1427

miesiąc 701

razem 67784

Currently are 41 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.