foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik elektroniczny

Nasz Facebook

facebook likebox joomla module

 

W maju w naszej szkole odbyły się pokazy doświadczeń i eksperymentów przyrodniczych prezentowane przez uczniów klas 4 dla kolegów i koleżanek z klas młodszych. Celem pokazów było zaciekawienie światem przyrody i rozbudzenie pasji poznawczych naszych uczniów. Dzięki naszym małym naukowcom mogliśmy m.in. przekonać się czy powietrze coś waży, zobaczyć jak powstaje tęcza czy wiatr, dowieść trudności odczuwania smaku podczas wyeliminowania możliwości powonienia czy wyjaśnić zasadę działania termometru poprzez doświadczenie obrazujące rozszerzalność temperaturową gazów i cieczy. Ogromnie dziękujemy uczniom klas 4 za przygotowanie i przeprowadzenie fantastycznych eksperymentów, dzięki którym mogliśmy się poczuć jak w prawdziwym laboratorium.

 

Szkoła Roku 2021

Projekty unijne

Szkolny BIP

Sirman

Licznik odwiedzin

dzisiaj 27

wczoraj 54

tydzień 605

miesiąc 210

razem 37857

Currently are 84 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.