foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik elektroniczny

Nasz Facebook

facebook likebox joomla module

 

W maju w naszej szkole odbyły się pokazy doświadczeń i eksperymentów przyrodniczych prezentowane przez uczniów klas 4 dla kolegów i koleżanek z klas młodszych. Celem pokazów było zaciekawienie światem przyrody i rozbudzenie pasji poznawczych naszych uczniów. Dzięki naszym małym naukowcom mogliśmy m.in. przekonać się czy powietrze coś waży, zobaczyć jak powstaje tęcza czy wiatr, dowieść trudności odczuwania smaku podczas wyeliminowania możliwości powonienia czy wyjaśnić zasadę działania termometru poprzez doświadczenie obrazujące rozszerzalność temperaturową gazów i cieczy. Ogromnie dziękujemy uczniom klas 4 za przygotowanie i przeprowadzenie fantastycznych eksperymentów, dzięki którym mogliśmy się poczuć jak w prawdziwym laboratorium.

 

Szkoła Roku 2021

Projekty unijne

 

Szkolny BIP

Sirman

Licznik odwiedzin

dzisiaj 154

wczoraj 212

tydzień 154

miesiąc 1270

razem 84959

Currently are 80 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.