facebook likebox joomla module

21 listopada wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Życzliwości. Tego dnia zarówno uczniowie, jak i nauczyciele przybyli do szkoły ubrani w jasne, radosne stroje, emanując pozytywnym nastawieniem. Każdego wchodzącego witano słodyczami i uprzejmym słowem. Delegacje z poszczególnych klas składały serdeczne życzenia zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

Pani Dyrektor, Helena Rajewska, wręczyła dyplomy oraz niewielkie upominki najbardziej życzliwym uczniom, którzy zostali wybrani w trakcie klasowych plebiscytów. Dodatkowo każda klasa robiła miły uczynek dla innej klasy. Młodsi uczniowie przygotowali Klasowe Księgi Życzliwości a starsi życzenia dla świata.Nasze miłe i życzliwe słowa dotarły do mieszkańców miasta podczas wizyty w Naszym Radiu. Życzliwymi kartkami obdarowaliśmy też mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, przedstawicieli władz miejskich oraz najmniej docenianych zawodów.

Szkoła Roku 2021

dzisiaj 0

wczoraj 185

tydzień 372

miesiąc 2343

razem 155380

Currently are 25 guests and no members online

sirman2.gif

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.