foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik elektroniczny

Nasz Facebook

facebook likebox joomla module

 

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 289 800zł. Suma ta pozwoliła na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

Zakupiony sprzęt posłużył do wyposażenia sali robótek ręcznych oraz sali do zajęć technicznych. Oprócz tego zakupiliśmy: dwie drukarki 3D, drony, roboty edukacyjne Photon, okulary do wirtualnej rzeczywistości, zestawy Lego Education, sprzęt nagłośnieniowy oraz służący do rejestrowania obrazu i głosu oraz nagrywania i montowania filmów.

 

Szkoła Roku 2021

Projekty unijne

 

Szkolny BIP

Sirman

Licznik odwiedzin

dzisiaj 19

wczoraj 168

tydzień 1042

miesiąc 19

razem 95966

Currently are 16 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.