,,Choć za oknem śniegu nie ma,
rodziców i dzieci  to nie martwi,
bo ,,Dziesiątka” jak co roku”
feryjnych zbaw ma wiele na każdym kroku”

W okresie od 13 do 17 stycznia w godzinach od 9.00 do 13 .00 na terenie naszej szkoły odbyły się zajęcia sportowe oraz artystyczno – plastyczne dla uczniów klas I-III z zabawą feryjną Happy Kids. Chętni uczniowie brali udział w różnorodnych zabawach integracyjnych, muzycznych, konkurencjach sportowych, warsztatach artystyczno – technicznych. Mogli rozwijać swoje umiejętności z programowania podczas zabawy z Docem, ćwiczyć swoją spostrzegawczości i zwinność podczas zabaw na magicznym dywanie oraz nauczyli się kroków zumby do piosenki ,,YMCA”. Niewątpliwą niespodzianką okazała się dla wszystkich uczestników zabawa feryjna zorganizowana przez Happy Kids z pokazem Bubbel Show, dmuchanym zamkiem, tatuażami wodnymi oraz brokatowymi, fotobudką, warsztatami robienia zawieszek oraz magnesów, pląsami, rozgrywkami sportowymi oraz smaczną niespodzianką. Wszyscy uczniowie każdego dnia spożywali pyszne obiady na szkolnej stołówce.