19 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważny i uroczysty dzień w życiu każdego pierwszaka.  Pierwszoklasiści w obecności Dyrektora Szkoły, zaprezentowali krótki program artystyczny pod okiem  Pani Katarzyny Ziarniak. Wszystkie klasy śpiewająco się zaprezentowały.

Najważniejszym momentem uroczystości był akt ślubowania, któremu powagi dodał sztandar szkoły. Po uroczystym ślubowaniu Pani Dyrektor Helena Rajewska dokonała pasowania wszystkich uczniów, a wychowawcy klas wręczyli pamiątkowe dyplomy.

Uczniowie klas pierwszych zostali włączeni do społeczności szkolnej. Życzymy im sukcesów w nauce i  radości ze zdobywania wiedzy.

Relacja 8TVR