W dniu 06.06.2022r. uczniowie klasy 4b i 5c  z paniami: Martą Bartkowiak, Katarzyną Owczarek I Patrycją Storczyk pojechali na wycieczkę do Orientarium w Łodzi.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta. Przemierzając alejki ogrodu, oglądali z bliska zwierzęta, poznawali ich wygląd i tryb życia. Dzieci z przyjemnością spacerowały i obserwowały florę i faunę.  Największe wrażenie zrobiły na wszystkich pływające nad głowami rekiny oraz płaszczki. Niesamowitym przeżyciem było także zobaczenie pingwinów, żyraf oraz ogromnych słoni. Po wyjściu z Orientarium uczniowie dokonali pamiątkowych zakupów i zjedli posiłek w pobliskiej restauracji.

Pogoda i humory dopisywały nam przez cały dzień:) Cali i zdrowi wróciliśmy do Sieradza:)