W dniach 23.-27.05.2022 r. w miejscowości Uşak w Turcji odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli polsko – turecko – macedońsko – rumuńskiego zespołu projektowego służące wypełnianiu założeń naszej inicjatywy o nazwie “Zaprogramuj swój sukces!”, realizowanej pod szyldem unijnego programu Erasmus+.

Czytaj więcej: Spotkanie projektowe w Turcji

W dniach 06.-10.06.2022 r. w miejscowości Târgu Jiu w Rumunii odbyło się ostatnie spotkanie projektowe beneficjentów projektu “Zaprogramuj swój sukces!” realizowanego w ramach programu Erasmus+. Zgodnie z założeniami projektu, uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie (praca zespołowa, empatyczne przywództwo) oraz umiejętności językowe i programistyczne.

Czytaj więcej: Spotkanie projektowe w Rumunii

W dniach 26.03. – 01.04.2022 r. uczniowie naszej placówki pod opieką p. Agnieszki Proszewskiej – Olczyk i p. Olgi Jaworskiej wzięli udział w kolejnym spotkaniu szkół partnerskich z Polski, Turcji, Macedonii i Rumunii służącym spełnieniu założeń projektu „Zaprogramuj swój sukces!” realizowanego w ramach programu Erasmus+. Tym razem miejscem spotkania była Macedonia.
Większość aktywności projektowych odbywała się na terenie szkoły partnerskiej w miejscowości Prilep, ale nie zabrakło także poszukiwania historyczno – kulturowych powiązań Macedonii z krajami partnerskimi w Skopje, Bitoli czy Ochrydzie.

Czytaj więcej: Spotkanie projektowe w Macedonii