Uczniowie klasy 5b majsterkowali na lekcji techniki.

W ostatnim tygodniu klasa IIa uczyła się języka angielskiego w innej, niekonwencjonalnej i ciekawszej formie. Podczas wprowadzania słownictwa dotyczącego znaków drogowych i wskazywania drogi innym, uczniowie mieli możliwość skorzystania z robota edukacyjnego ''Photon''. Ich zadanie polegało, na wydawaniu poleceń, klikając jednocześnie odpowiedni przycisk na tablecie, który służył do sterowania robotem.

Czytaj więcej: Angielski z programowaniem

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Ligi Robotów 2023 za nami. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę i nasze miasto w Warszawie. Poza podium, ale z medalami i nowymi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie 33 najlepszych drużyn w Polsce z 700 szkół biorących udział w zawodach.

Czytaj więcej: Finał Ogólnopolskiego Turnieju Ligi Robotów 2023

Uczniowie pod opieką p. Agnieszki Olczyk i p. Damiana Kruglaka przygotowują się do konkursu z programowania, Liga Robotów. Idzie nam coraz lepiej. Trzymamy kciuki:)