foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Uczniowie pod opieką p. Agnieszki Olczyk i p. Damiana Kruglaka przygotowują się do konkursu z programowania, Liga Robotów. Idzie nam coraz lepiej. Trzymamy kciuki:)

 

 

Kiedy jeszcze za oknami ciężko o wiosenny krajobraz i klimat, uczniowie z klasy III b postanowili go wywołać i przenieść się za pomocą okularów VR zakupionymi w ramach Laboratoriów Przyszłości, w najróżniejsze miejsca na świecie, gdzie panowała już wiosenna aura.

Klasa III e, podczas omawiania lektury „Afryka Kazika” autorstwa Łukasza Wierzbickiego, mogła przenieść się dzięki okularom VR zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości na Czarny Ląd i podziwiać krajobrazy i miejsca charakterystyczne dla tego kontynentu. Podobnie jak w latach trzydziestych XX wieku Kazimierz Nowak, tak nasi uczniowie mogli poczuć klimat pustyni, sawanny czy poznać rodzimą kulturę tubylców.

Sprzęt nagłośnieniowy zakupiony w ramach Laboratoriów Przyszłości był wykorzystywany 4 lutego podczas części artystycznej Dnia Otwartego naszej szkoły, która odbywała się na małej sali gimnastycznej. Kolumny głośnikowe, mikser, mikrofony bezprzewodowe, w tym nagłowne pozwoliły, aby przekaz przedstawienia pt. „Witajcie w szkole” przygotowanego przez uczniów klasy III d oraz III a był jak najwyższej jakości.

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.