foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

19 listopada 2023r. odbył się ogólnopolski turniej robotyczny - Liga Robotów 2023 dla drużyn z województwa wielkopolskiego i łódzkiego.  Naszą szkołę reprezentowali Adam Jastrzębski i Piotr Olczyk z kl. 7d oraz Aleksander Kulawiak, Szymon Szewczyk i Wiktor Martynów z kl. 8a. 

Uczniów do zawodów przygotowali p. Agnieszka Proszewska - Olczyk oraz p. Damian Kruglak.


Zadaniem szkolnej drużyny robotycznej było zaprojektowanie, skonstruowanie i zaprogramowanie robota niezbędnego do wykonania misji znajdującej się na macie turniejowej, wykonanie zadania z programowania, konstrukcja pojazdu do udziału w wyścigu oraz przygotowanie wydruku z drukarki 3d. 

Nasza drużyna spisała się fatastycznie zdobywając I i II miejsce w konkurencjach "Wyścig" i "Zadanie Praktyczne". W kwalifikacji generalnej zdobywając II miejsce w województwie łódzkim.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Trzymamy kciuki:)

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.