„Szlachetna Paczka” – Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

WŁĄCZ SIĘ DO AKCJI!
NIE STÓJ Z BOKU, POMAGAJ!

Samorząd Szkolny wraz z całą społecznością szkoły postanowił włączyć się
w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”.

Przyłącz się do nas, gdyż tylko razem możemy skutecznie pomóc potrzebującym.

Akcja polega na wybraniu konkretnej, potrzebującej rodziny i przekazaniu jej niezbędnych przedmiotów codziennego użytku. Pomyśl i porozmawiaj z rodzicami, czy możesz przeznaczyć dla potrzebujących choć  część tego, co posiadasz. Jeśli to Ci się uda – to bardzo dobrze, bo ważna jest umiejętność dzielenia się z potrzebującymi, np. oddasz część swojego kieszonkowego, zrezygnujesz z paczki chipsów (3zł), odmówisz sobie butelki coca-coli (4zł), itp.

Jeśli każdy z nas przyniósłby chociaż 3 zł, to uzbieramy kwotę, dzięki której możemy skutecznie pomóc wybranej rodzinie. Za te pieniądze szkolny sztab kupi żywność, sprzęt  i przedmioty codziennego użytku. Do akcji włączają się Rada Rodziców, nauczyciele i sponsorzy.

Dzięki Twojemu wsparciu inni będą mogli przeżyć szczęśliwe święta.

Zbiórka prowadzona będzie w klasach.

CZAS NAGLI, WIĘC JAK NAJSZYBCIEJ ZACHĘCAMY DO POPARCIA NASZEJ AKCJI I POMOCY POTRZEBUJĄCYM !

Zbiórkę w naszej szkole prowadzić będziemy
od 23 listopada do 4 grudnia 2017.

Samorząd Szkolny – Szkolny Sztab Akcji