20 stycznia 2024 roku obchodziliśmy 79, rocznicę bombardowania Sieradza przez radzieckie lotnictwo. W sieradzkiej Bazylice mniejszej miała miejsce uroczysta msza święta, w której uczestniczyła również młodzież naszej szkoły wraz ze sztandarem. Po mszy  delegacje złożyły kwiaty pod tablicą memorialną.

Czytaj więcej: 79. rocznica bombardowania Sieradza

21 listopada wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Życzliwości. Tego dnia zarówno uczniowie, jak i nauczyciele przybyli do szkoły ubrani w jasne, radosne stroje, emanując pozytywnym nastawieniem. Każdego wchodzącego witano słodyczami i uprzejmym słowem. Delegacje z poszczególnych klas składały serdeczne życzenia zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

Czytaj więcej: Dzień Życzliwości

W czerwcu 2022 roku Towarzystwo Przyjaciół Sieradza zorganizowało dla uczniów i mieszkańców miasta Sieradz Konkurs literacki "Wierszem o Sieradzu".
Wśród wielu uczestników znalazła się Milana Artaman - obecnie uczennica klasy VI d oraz uczeń klasy IV e - Michał Zaskórski ze Szkoły Podstawowej nr 10 im.Bolesława Zwolińskiego w Sieradzu.

Czytaj więcej: Konkurs literacki "Wierszem o Sieradzu"