foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagrała 29 stycznia już po raz 31. Tym razem celem jest zakup sprzętu przeznaczonego do diagnostyki zakażeń, prowadzących do rozwoju sepsy, hasło brzmiało "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!" Uczniowie SP 10 kwestowali z puszkami na ulicach Sieradza, rozdając nie tylko charakterystyczne naklejki - serduszka, ale także uśmiechy i pozytywną energię.

Oprócz tego udali się do wyznaczonych sklepów i zakupili artykuły oraz akcesoria sygnowane logiem WOŚP (czapki, skarpetki, zeszyty, kredki, termosy, kubki), aby w ten sposób wesprzeć zbiórkę funduszy. Dobre serca i mnóstwo empatii to to, co wyróżnia naszych uczniów. Dziękujemy za wsparcie. Grajmy dalej, do końca świata i jeden dzień dłużej!

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.