foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pomagając sprawiamy, że świat staje się piękniejszy… Kierując się tymi słowami, nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję „Szlachetna Paczka”.
Po wybraniu rodziny, dla której paczkę pragnęliśmy przygotować, szkolni wolontariusze, uczniowie wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele oraz pracownicy szkoły rozpoczęli wielką zbiórkę żywności, środków czystości, przyborów szkolnych. To jednak nie był koniec…


Konieczne było pozyskanie środków na zakup brakujących sprzętów gospodarstwa domowego. Mimo ogromnego zapału i chęci niesienia pomocy, bardzo długa lista potrzeb stanowiła dla nas nie lada wyzwanie. Wiedzieliśmy jednak, że musimy zrobić wszystko, by udało się pomóc rodzinie. Dzięki hojności naszych darczyńców udało nam się spełnić wszystkie potrzeby rodziny, a nawet zrealizować ich skromne marzenia. Następnie zajęliśmy się pakowaniem i ozdabianiem podarunków. Po kilku godzinach można było podziwiać pokaźny stos prezentów, które już tylko czekały na dostarczenie do magazynu Szlachetnej Paczki.
W czasie Weekendu Cudów 28 paczek dotarło do wybranej przez szkołę rodziny. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza szkoła mogła przyczynić się do tego, by w ten niezwykły i magiczny weekend jeszcze jedna rodzina otrzymała pomoc i nadzieję na lepsze jutro.
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
DZIĘKUJEMY!!! ¦¦¦
Dziękujemy za czas i zaangażowanie w przygotowanie paczki. Jak zawsze można było liczyć na Wasze szlachetne serca. Dzięki Wam rodzina będzie mogła spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia radośnie, spokojnie i bez zatroskania o najpotrzebniejsze rzeczy. Bez Was nie byłoby Szlachetnej Paczki. To właśnie dzięki całej społeczności szkolnej ostatnie tygodnie były niezwykłym czasem, pełnym empatii, współczucia, radości i dzielenia się dobrem.

Szkoła Roku 2021

Licznik odwiedzin

dzisiaj 5

wczoraj 182

tydzień 1039

miesiąc 3741

razem 146963

Currently are 60 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.