foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik elektroniczny

Nasz Facebook

facebook likebox joomla module

 

W dniach 06.-10.06.2022 r. w miejscowości Târgu Jiu w Rumunii odbyło się ostatnie spotkanie projektowe beneficjentów projektu “Zaprogramuj swój sukces!” realizowanego w ramach programu Erasmus+. Zgodnie z założeniami projektu, uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie (praca zespołowa, empatyczne przywództwo) oraz umiejętności językowe i programistyczne.

Ponadto, złożyli wizytę w lokalnym przedsiębiorstwie o nazwie Artego, które rozpoczęło swoją działalność na rynku jako firma produkująca towary z gumy technicznej i gumy regenerowanej, a obecnie posiada także działy zajmujące się wytwarzaniem... produktów mlecznych oraz piekarniczych! Kreatywność przede wszystkim.
Gospodarze spotkania zadbali również o to, by zaprezentować piękno oraz kulturowe i historyczne dziedzictwo swojej okolicy, zapraszając uczestników spotkania do zamku w Hundeoarze czy na rejs łódką po Dunaju.

Niestety, realizacja projektu dobiegła końca, ale na pewno pozostaną z nami wspaniałe wspomnienia, nowe znajomości i nadzieja na kolejne wspólne przedsięwzięcia!

 

Szkoła Roku 2021

Projekty unijne

 

Szkolny BIP

Sirman

Licznik odwiedzin

dzisiaj 117

wczoraj 226

tydzień 1183

miesiąc 1561

razem 55903

Currently are 69 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.