foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziennik elektroniczny

Nasz Facebook

facebook likebox joomla module

 

W dniach 06.-10.06.2022 r. w miejscowości Târgu Jiu w Rumunii odbyło się ostatnie spotkanie projektowe beneficjentów projektu “Zaprogramuj swój sukces!” realizowanego w ramach programu Erasmus+. Zgodnie z założeniami projektu, uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie (praca zespołowa, empatyczne przywództwo) oraz umiejętności językowe i programistyczne.

Ponadto, złożyli wizytę w lokalnym przedsiębiorstwie o nazwie Artego, które rozpoczęło swoją działalność na rynku jako firma produkująca towary z gumy technicznej i gumy regenerowanej, a obecnie posiada także działy zajmujące się wytwarzaniem... produktów mlecznych oraz piekarniczych! Kreatywność przede wszystkim.
Gospodarze spotkania zadbali również o to, by zaprezentować piękno oraz kulturowe i historyczne dziedzictwo swojej okolicy, zapraszając uczestników spotkania do zamku w Hundeoarze czy na rejs łódką po Dunaju.

Niestety, realizacja projektu dobiegła końca, ale na pewno pozostaną z nami wspaniałe wspomnienia, nowe znajomości i nadzieja na kolejne wspólne przedsięwzięcia!

 

Szkoła Roku 2021

Projekty unijne

 

Licznik odwiedzin

dzisiaj 32

wczoraj 175

tydzień 579

miesiąc 2550

razem 155587

Currently are 58 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Szkolny BIP

Sirman

sirman2.gif

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.