facebook likebox joomla module

W dniach 06.-10.06.2022 r. w miejscowości Târgu Jiu w Rumunii odbyło się ostatnie spotkanie projektowe beneficjentów projektu “Zaprogramuj swój sukces!” realizowanego w ramach programu Erasmus+. Zgodnie z założeniami projektu, uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie (praca zespołowa, empatyczne przywództwo) oraz umiejętności językowe i programistyczne.

Ponadto, złożyli wizytę w lokalnym przedsiębiorstwie o nazwie Artego, które rozpoczęło swoją działalność na rynku jako firma produkująca towary z gumy technicznej i gumy regenerowanej, a obecnie posiada także działy zajmujące się wytwarzaniem... produktów mlecznych oraz piekarniczych! Kreatywność przede wszystkim.
Gospodarze spotkania zadbali również o to, by zaprezentować piękno oraz kulturowe i historyczne dziedzictwo swojej okolicy, zapraszając uczestników spotkania do zamku w Hundeoarze czy na rejs łódką po Dunaju.

Niestety, realizacja projektu dobiegła końca, ale na pewno pozostaną z nami wspaniałe wspomnienia, nowe znajomości i nadzieja na kolejne wspólne przedsięwzięcia!

Szkoła Roku 2021

dzisiaj 108