Wielkanocny zajączek, czyli Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas 3 oraz 6 dziś wielkanocne zadania. Nie zapomniał też o słodkiej nagrodzie. Wszyscy rozwiązywali łamigłówki wielkanocne oraz sprawdzili swoją spostrzegawczość i zwinność w konkurencjach sportowych oraz poszukiwaniu pisanek.

Czytaj więcej: Wielkanocne przygotowania!

Samorząd uczniowski wraz z opiekunami zaprasza gorąco do udziału w szkolnej Poczcie Walentynkowej. Uczniowie klas 1-4 własnoręcznie wykonane walentynki zostawiają w pudle przy dyżurce do 10.02.2022. Pamiętajcie by podać imię, jeśli ktoś zna to również nazwisko oraz klasę Waszego Walentego lub Waszej Walentynki. Wasze walentynki zostaną rozdane 11.02.2022roku.

Czytaj więcej: Szkolna Poczta Walentynkowa

17 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na ,,Świąteczny wieniec”, miał on być wykonany podczas lekcji wspólnie przez wszystkich uczniów klasy oraz zawieszony na zewnętrznej stronie drzwi klasy. Wieńce przeniosły nas w prawdziwie świąteczną atmosferę świąt. Dziękujemy wszystkim klasom za udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom-klasie II a oraz VIII g.

Uczniowie klas 4-7 wraz z pomysłodawcami akcji, czyli SU, postanowili podzielić się ciepłym i dobrym słowem płynącym w życzeniach bożonarodzeniowych w przygotowanych kartkach.

Czytaj więcej: Kartka dla Weterana

Na zlecenie bardzo zapracowanego Świętego Mikołaja uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego  w dniu 6 grudnia odwiedzili uczniów naszej społeczności szkolnej, by podarować im coś słodkiego za przebranie się mające  na celu uczczenie Mikołajek.

Czytaj więcej: Szkolne Mikołajki 2021

W dniu 30.09.2021 roku, odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego Sp10. W tegorocznym głosowaniu zdecydowaliście, że przewodniczącą SU w roku szkolnym 2021/2022 zostaje Oliwia Łatkowska z klasy 8E (175 głosów) . Zastępcą jest Jakub Smorawski z klasy 8D (148 głosów). Do składu Prezydium wchodzą również: Tamara Kiczyńska 8H, Julia Kubacka 8E, Stanisław Kardacki 8H, Marika Matusiak 6B, Aleksandra Sitarek 5C i Aleksander Kulawiak 6A. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Wielkie podziękowania dla Hanny Białczak, Kingi Krakowskiej, Dominiki Rezler i Franciszka Bugajskiego z klasy 8E za pomoc w organizacji wyborów i pracę w komisji 😊
Opiekunki SU: Karina Lisek i Wioletta Hinton

Z okazji Dnia Języków Obcych w naszej szkole, Samorząd Uczniowski zorganizował dziś konkurs wiedzy o językach i kulturze innych krajów. Członkowie SU ubrani w ciekawe stroje przeprowadzili quiz we wszystkich klasach, a zwycięzców obdarowali słodkimi nagrodami. Celem naszej akcji było uświadomienie uczniom jak istotna w życiu jest znajomość języka obcego 😊🇩🇪🇨🇵🇮🇹🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇪🇦

W piątkowych wyborach zadecydowaliście, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021 zostaje, po raz drugi, Oliwia Ubych z klasy 7C. Zastępcą jest Julia Kubacka z klasy 7E. Do składu Prezydium SU wchodzą również: Stanisław Kardacki (7H), Zuzanna Dominiak (6B), Michał Przybył (6F), Oliwier Chudzicki (8C), Marika Matusiak (5B) oraz Aleksandra Kunce (7G). Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę.
Ogromne podziękowania dla Hanny Białczak, Franciszka Bugajskiego, Kingi Krakowskiej, Szymona Cieślaka, Oliwii Piekarczyk i Dominiki  Rezler z klasy 7E za pomoc w zorganizowaniu wyborów oraz za pracę w Komisji Wyborczej 😊

Opiekunki SU - Wioletta Hinton i Karina Lisek