Dziś obchodziliśmy święto Patrona. By uczcić pamięć Bolesława Zwolińskiego - wybitnego nauczyciela, dyrektora i współtwórcy  Szkoły Podstawowej Nr 10 w Sieradzu, Samorząd Uczniowski przygotował quiz wiedzy o szkole i Patronie. Dla uczestników nie zabrakło słodkich nagród.

Zapraszamy uczniów na zabawę choinkową w dniu 11.02.2020r. (wtorek)

Klasy 1-3 w godz. 15:30 - 17:30

Klasy 4-8 w godz. 18:00 - 20:00

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich na DYSKOTEKĘ ANDRZEJKOWĄ w dniu 28.11.2019r. na dużą salę gimnastyczną

Klasy 1-3 godz. 15.30-17.30

Klasy 4-8 godz. 18.00-20.00

WSTĘP WOLNY

Podczas dyskoteki klas 4-8 będzie można zakupić napoje i pyszne ciasta.

Przy wejściu wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

Nasi wolontariusze podczas dzisiejszej akcji zbierania żywności dla TPD w Sieradzu w LIDLu.

Dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez samorząd uczniowski.  🎉🎈🎶
Dziękujemy za świetną muzykę i dobrą zabawę.

Z okazji Dnia św. Walentego nasza szkoła uruchomiła pocztę walentynkową. Każdy zainteresowany uczeń mógł wrzucić walentynkę do specjalnie przygotowanego na tę okazję pudełka.

6 grudnia uczniowie Naszej Szkoły niecierpliwie nasłuchiwali dźwięku dzwonka Świętego Mikołaja, oczekując przy tym jego odwiedzin. Ich cierpliwość została nagrodzona, bo jeszcze przed południem z odległej Laponii przybył główny zainteresowany z towarzyszącymi mu śnieżynkami obdarowując wszystkie dzieci małymi upominkami. Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i czekamy na Ciebie w przyszłym roku – będziemy grzeczni :)

Czytaj więcej: Mikołajki 2017

23 listopada 2017r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa w naszej szkole. Uczestnicy imprezy świetnie się bawili i każdemu dopisywał dobry humor. Samorząd pilnował porządku, ale oczywiście korzystał też z okazji do zabawy.
Dziękujemy nauczycielom za opiekę nad uczniami oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.