foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dyrektor:

mgr Helena Rajewska

Wicedyrektorzy:

mgr Aleksandra Majer
mgr Wiesława Tobiasz

 

Nauczyciele: 

L.p.

Imię i nazwisko

stanowisko

1

Adamska Elżbieta

technika, plastyka

2

Bartnicka Anna

edukacja wczesnoszkolna

3

Bobrowska Agnieszka

język polski

4

Brzęczek Marta

nauczyciel wspomagający

5

Cieploch Renata

geografia

6

Cieślak Michał

wychowanie fizyczne

7

Derdak Przemysław

matematyka, informatyka

8

Duch Emilia

pedagog

9

Gabrysiak Grażyna

religia, historia

10

Garłowska Sylwia

język angielski

11

Grabia Marta

język polski

12

Gruszka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

13

Grzelak Elżbieta

język polski

14

Hinton Wioletta

język angielski

15

Jachowicz Jolanta

bibliotekarz

16

Jatczak Edyta

edukacja wczesnoszkolna

17

Jaworska Olga

język angielski

18

Jędrzejewska Anna

język angielski

19

Jurek Jacek

język niemiecki

20

Jurewicz – Szczepaniak Agnieszka

historia, język polski

21

Kacprzak Lesław

historia, wiedza o społeczeństwie

22

Kaczmarek Aleksandra

język polski

23

Kozak Mariola

matematyka, informatyka

24

Kula Wojciech

wychowanie fizyczne

25

Kurpisz Patryk

wychowanie fizyczne

26

Kuśmirek Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

27

Lasota Dorota

bibliotekarz

28

Lipiec Ewa

język polski

29

Lisek Karina

język angielski

30

Łukomska Katarzyna

język niemiecki

31

Majer Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

32

Małkowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

33

Matusiak Dorota

język angielski, edukacja wczesnoszkolna

34

Michalska Urszula

język polski, informatyka

35

Miłek Piotr

edukacja wczesnoszkolna, religia

36

Młyńczyk Renata

matematyka, informatyka

37

Mordak Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

38

Muszyńska Elżbieta

przyroda, biologia, wdżwr

39

Nawrocka – Plesiak Aneta

matematyka, informatyka

 40

Nowak Jolanta

pedagog szkolny, edukacja wczesnoszkolna

41

Nowak Zbigniew

wychowanie fizyczne

42

Ogłoza Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

43

Olejniczak Monika

matematyka, informatyka

44

Pacholak Jolanta

język polski

45

Pachulska – Wojnowicz Sylwia

język niemiecki

46

Pastusiak Beata

przyroda, edukacja wczesnoszkolna

47

Pawlak Maciej

religia

48

Pietrasik Wiesław

wychowanie fizyczne

49

Pipia Grzegorz

historia, informatyka

50

Polowczyk Karolina

język angielski

51

Proszewska – Olczyk Agnieszka

informatyka, fizyka, matematyka

52

Przybył Blanka

wychowanie fizyczne

53

Putyńska Kaja

psycholog

54

Putyński Andrzej

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

55

Pyziak Anna

nauczyciel świetlicy

56

Rajewska Helena

matematyka

57

Ratajczyk Monika

język angielski

58

Rezler Agnieszka

wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna

59

Sękulska Anna

język polski

60

Sielska Anna

muzyka

61

Sielski Tadeusz

fizyka, informatyka

 62

Skotnicka Barbara

nauczyciel świetlicy, edukacja wczesnoszkolna

63

Skowron Hanna

edukacja wczesnoszkolna

64

Sobczak Michał

technika

 65

Sobieraj Agata

matematyka

66

Stępień Elżbieta

geografia, przyroda

67

Szczepańska Emilia

muzyka, zajęcia artystyczne, wychowanie fizyczne

68

Szkudlarek Grzegorz

religia, wychowanie fizyczne

69

Szudy Joanna

edukacja wczesnoszkolna

70

Ślęzak Violetta

wychowanie fizyczne

71

Świeszczakowska Anetta

religia

72

Tobiasz Wiesława

plastyka

73

Wesołowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

74

Wewersowicz Lidia

chemia

75

Wielowska Magdalena

nauczyciel świetlicy

76

Włodarczyk Małgorzata

przyroda, biologia

77

Wojtysiak Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

78

Wypart Beata

wychowanie fizyczne

79

Ziarniak Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.