foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dyrektor:

mgr Helena Rajewska

Wicedyrektor:

mgr  Ewa Lipiec

mgr Piotr Miłek

 

Nauczyciele: 

L.p.

Imię i nazwisko

stanowisko

1

Bakowicz Monika

nauczyciel specjalista - surdopedagog, tyflopedagog

2

Bartkowiak Marta

biologia

3

Bobrowska Agnieszka

język polski

4

Brzęczek Marta

nauczyciel wspomagający

5

Chlebicz Agnieszka

nauczyciel wspomagający

6

Duch Emilia

pedagog

7

Gabrysiak Grażyna

religia, historia

8

Gabrysiak Marcin

wychowanie fizyczne

9

Grdeń Emilia

nauczyciel wspomagający

10

Gruszka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

11

Hinton Wioletta

język angielski

12

Jabłońska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

13

Jachowicz Jolanta

bibliotekarz

14

Janiak Agnieszka

nauczyciel wspomagający

15

Jatczak Edyta

edukacja wczesnoszkolna

16

Jędrzejewska Anna

język angielski

17

Jurek Jacek

język niemiecki

18

Jurewicz – Szczepaniak Agnieszka

historia, język polski

19

Kacprzak Lesław

historia, wiedza o społeczeństwie

20

Kaczmarek Aleksandra

język polski

21

Kałuziak Danuta

matematyka

22

Kita Anna

edukacja wczesnoszkolna

23

Kowalczyk Paulina

psycholog

24

Kozak Mariola

matematyka, informatyka

25

Kula Wojciech

wychowanie fizyczne

26

Langwińska Sylwia

język angielski

27

Lasota Dorota

bibliotekarz, nauczyciel wspomagający

28

Lemańska Paulina

edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz

29

Lipiec Ewa

język polski

30

Lisek Karina

język angielski

31

Maćczak Iwona

nauczyciel wspomagający

32

Małkowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

33

Michalska Urszula

język polski, informatyka

34

Miłek Piotr

edukacja wczesnoszkolna, religia

35

Misiak  Weronika

edukacja wczesnoszkolna

36

Miszczak Katarzyna

chemia

37

Muszyńska Elżbieta

biologia, wychowanie do życia w rodzinie

38

Nawrocka – Plesiak Aneta

matematyka, informatyka

39

Nowak Jolanta

pedagog szkolny, edukacja wczesnoszkolna

 40

Nowak Zbigniew

wychowanie fizyczne

41

Ogłoza Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

42

Olejniczak Monika

matematyka, informatyka

43

Owczarek Katarzyna

nauczyciel wspomagający

44

Pacholak Jolanta

język polski

45

Pachulska – Wojnowicz Sylwia

język niemiecki, informatyka

46

Pastusiak Beata

przyroda, edukacja wczesnoszkolna

47

Pipia Grzegorz

historia, informatyka

48

Proszewska – Olczyk Agnieszka

informatyka, fizyka, matematyka

49

Przelazła – Matusiak Arlena

plastyka

50

Przybył Blanka

wychowanie fizyczne

51

Putyński Andrzej

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

52

Pyziak Anna

nauczyciel świetlicy, język angielski

53

Rajewska Helena

matematyka

54

Ratajczyk Monika

język angielski

55

Remiszewska – Grzesiak Aneta

plastyka

56

Rezler Agnieszka

wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna

57

Sękulska Anna

język polski

58

Sielski Tadeusz

fizyka, informatyka

59

Skotnicka Barbara

nauczyciel świetlicy, edukacja wczesnoszkolna

60

Skowron Hanna

edukacja wczesnoszkolna

61

Sobczak Michał

technika

61

Stasiak Krystyna

nauczyciel wspomagający

 62

Stępień Elżbieta

geografia, przyroda

63

Storczyk Patrycja

matematyka

64

Szczepańska Emilia

muzyka, zajęcia artystyczne, wychowanie fizyczne

 65

Szkudlarek Grzegorz

religia, wychowanie fizyczne

66

Szudy Joanna

edukacja wczesnoszkolna

67

Ślęzak Violetta

wychowanie fizyczne

68

Ślipek Sylwia

nauczyciel wspomagający

69

Wesołowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

70

Wewersowicz Lidia

chemia

71

Wielowska Magdalena

nauczyciel świetlicy

72

Wróbel Patrycja

nauczyciel wspomagający

73

   

 

 

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.