foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dyrektor:

mgr Helena Rajewska

Wicedyrektor:

mgr  Ewa Lipiec

mgr Piotr Miłek

 

Nauczyciele: 

L.p.

Imię i nazwisko

stanowisko

 

1

Bakowicz Monika

nauczyciel specjalista - surdopedagog, tyflopedagog

 

2

Bartkowiak Marta

biologia

 

3

Bąk Natalia

 nauczyciel świetlicy

 

4

Bobrowska Agnieszka

język polski

 

5

Chlebicz Agnieszka

nauczyciel wspomagający

 

6

Duch Emilia

pedagog  specjalny

 

7

Gabrysiak Grażyna

religia, historia

 

8

Gabrysiak Marcin

wychowanie fizyczne

 

9

Gołębiowska Agnieszka

pedagog  szkolny

 

10

Grdeń Emilia

nauczyciel wspomagający

 

11

Gruszka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 

12

Hinton Wioletta

język angielski

 

13

Jabłońska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

 

14

Jachowicz Jolanta

bibliotekarz

 

15

Janiak Agnieszka

nauczyciel wspomagający

 

16

Jatczak Edyta

edukacja wczesnoszkolna

 

17

Jędrzejewska Anna

język angielski

 

18

Jurek Jacek

język niemiecki

 

19

Jurewicz – Szczepaniak Agnieszka

historia, język polski

 

20

Kacprzak Lesław

historia, wiedza o społeczeństwie

 

21

Kaczmarek Aleksandra

język polski

 

22

Kałuziak Danuta

matematyka

 

23

Kita Anna

edukacja wczesnoszkolna

 

24

Ks. Kłosowski Przemysław

religia

 

25

Kowalczyk Paulina

psycholog

 

26

Kozak Mariola

matematyka, informatyka

 

27

Kula Wojciech

wychowanie fizyczne

 

28

Ks. Krzysztof kurtys

religia

 

29

Lasota Dorota

bibliotekarz, nauczyciel wspomagający

 

30

Lemańska Paulina

edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz

 

31

Lipiec Ewa

język polski

 

32

Lisek Karina

język angielski

 

33

Małkowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

 

34

Michalska Urszula

język polski, informatyka

35

Mikołajczyk Maria

język polski

 

36

Miłek Piotr

edukacja wczesnoszkolna, religia

 

37

Misiak  Weronika

edukacja wczesnoszkolna

 

38

Muszyńska Elżbieta

biologia, wychowanie do życia w rodzinie

 

39

Nawrocka – Plesiak Aneta

matematyka, informatyka

 

 40

Nowak Jolanta

pedagog szkolny, edukacja wczesnoszkolna

 

41

Nowak Zbigniew

wychowanie fizyczne

 

42

Ogłoza Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

 

43

Olejniczak Monika

matematyka, informatyka

 

44

Owczarek Katarzyna

nauczyciel wspomagający

 

45

Pacholak Jolanta

język polski

 

46

Pachulska – Wojnowicz Sylwia

język niemiecki, informatyka

 

47

Pastusiak Beata

przyroda, edukacja wczesnoszkolna

 

48

Polowczyk Karolina

język angielski

 

49

Proszewska – Olczyk Agnieszka

informatyka, fizyka, matematyka

 

50

Przelazła – Matusiak Arlena

plastyka

 

51

Przybył Blanka

wychowanie fizyczne

 

52

Putyński Andrzej

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

 

53

Pyziak Anna

nauczyciel świetlicy, język angielski

 

54

Rajewska Helena

matematyka

 

55

Ratajczyk Monika

język angielski

 

56

Rezler Agnieszka

wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna

 

57

Sękulska Aleksandra

przyroda, geografia

 

58

Skotnicka Barbara

nauczyciel świetlicy, edukacja wczesnoszkolna

 

59

Skowron Hanna

edukacja wczesnoszkolna

 

60

Sobczak Michał

technika

 

61

Sośnicki Tomasz

informatyka, wychowanie fizyczne

 

62

Stasiak Krystyna

nauczyciel wspomagający

 

63

Stelmasiak Agnieszka

 muzyka

 

64

Szczepańska Emilia

muzyka, zajęcia artystyczne, wychowanie fizyczne

 

 65

Szkudlarek Grzegorz

religia, wychowanie fizyczne

 

66

Szudy Joanna

edukacja wczesnoszkolna

 

67

Ślęzak Violetta

wychowanie fizyczne

 

68

Wesołowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 

69

Wewersowicz Lidia

chemia

 

70

Wróbel Patrycja

nauczyciel wspomagający

 

 

 

 

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.