W świetlicy szkolnej można poczuć wielkanocną atmosferę. W przedświątecznym czasie uczniowie uczestniczyli w różnorodnych zajęciach. W salach świetlicy prezentują się świąteczne prace naszych wychowanków. Pojawiły się pisanki, baranki i zajączki wykonywane różnymi technikami. Uczniowie ochoczo brali udział w zabawach ruchowych.

Czytaj więcej: Wielkanoc w świetlicy szkolnej

W świetlicy szkolnej obchodzono Dzień Kobiet. Z tej okazji uczniowie przygotowali kolorowe kwiaty oraz bransoletki. Chłopcy wręczyli swoim koleżankom medale Super Dziewczyn. Największym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka. Dziewczynki z ochotą pozowały do zdjęć, wykorzystując różne rekwizyty. Do zabawy przyłączyli się również chłopcy.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w świetlicy szkolnej

Zasady uczestnictwa:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I– III, po dwóch uczestników  każdej klasy.
Konkurs będzie miał formę prezentacji dowolnego wiersza z kanonu poezji dziecięcej związanej z Dniem Matki, Dniem Dziecka, Dniem Ojca.
Prezentację warto wzbogacić odpowiednim strojem i/lub rekwizytami.

Przebieg konkursu:
Konkurs recytatorski odbędzie się w Świetlicy Szkolnej S.P. nr 10 w dniu 08.06.2021 r.  o godzinie 9.30.  Po zaprezentowaniu przez dzieci przygotowanych wierszy komisja  na podstawie uzyskanej punktacji o głosi wyniki. Laureaci I, II i III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Pozostałym uczestnikom konkursu zostaną wręczone dyplomy z podziękowaniem za udział w konkursie.

05/19/202017:38:13