foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

2 września 2019 r. w Naszej Szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020. Pani Dyrektor Helena Rajewska w kilku ciepłych słowach powitała całą społeczność szkolną, życząc wielu sukcesów w nowym roku, a także wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Życzliwe słowa do zgromadzonych skierowali także przewodnicząca Rady Rodziców Pani Julita Oleśniewicz oraz Pan Paweł Banaszak. Część artystyczna z udziałem klas 7e i 5h przygotowana pod kierunkiem pań G. Gabrysiak, M. Ratajczyk i A. Kaczmarek w bardzo dynamiczny sposób pokazała wartości, którymi kieruje się nasza szkoła. Motywem przewodnim przedstawienia było hasło "Szkoła Podstawowa Nr 10 - Nasz Drugi Dom". Niezwykle miłym akcentem był moment, kiedy Pani Dyrektor Helena Rajewska przecięła wstęgę i tym samym zainaugurowała nowy rok szkolny. Na zakończenie uczniowie zadedykowali całej społeczności szkolnej piosenkę "Cups song".


O godzinie 10:30 nowy rok szkolny powitali nasi najmłodsi uczniowie, którzy na uroczystość przybyli wraz z rodzicami. Pani Dyrektor Helena Rajewska powitała wszystkich zgromadzonych, szczególnie serdecznie zwróciła się do tegorocznych pierwszoklasistów. Wysłuchaliśmy również przemówienia Pana Prezydenta Miasta Sieradza - Pawła Osiewały i innych zaproszonych gości. Prowadzący uroczystość życzyli uczniom jak najlepszych ocen, sukcesów w konkursach
i zawodach. Część artystyczna przygotowana pod kierunkiem pań E. Jatczak, J. Ogłozy i H. Skowron wprowadziła całą społeczność szkolną w dobry, powakacyjny nastrój. Uczniowie klas 2a, 2b i 3c powitali wszystkich, a w szczególności pierwszaków, humorystycznymi scenkami, piosenkami i tańcem.
Po zakończonej części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.