Dnia 17 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów.

Występy artystyczne rozpoczęły się od pokazów tanecznych klas 1a i 3a, następnie można było podziwiać przedstawienie pt. „Rzepka” w wykonaniu rodziców i uczniów przygotowane pod opieką Pań Edyty Jatczak, Katarzyny Gruszki i Barbary Skotnickiej. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić szkołę oraz wziąć udział w różnorodnych zajęciach np. w pokazie eksperymentów, podróżować po świecie za pomocą okularom VR oraz programując poruszanie się fotonów. Odwiedzili, również salę gimnastyczną oraz basen podziwiając lekcję pokazową pływania. Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale i chętnie brały udział w przygotowanych aktywnościach.