Serdecznie zapraszamy klasy 4-8 SP 10 oraz klasy 3 gimnazjum na dyskotekę andrzejkową w czwartek 29.11.2018r.
Dyskoteka odbędzie się na auli po stronie byłego gimnazjum (II piętro).

Dla klas 4-6 zabawa odbędzie się w godzinach 16:00 - 18:00,

dla klas 7 - 8 i 3 gimnazjum w godzinach 18:00- 20:00.

Obowiązkowo należy przynieść ze sobą zgodę rodziców!

21 Listopada obchodziliśmy w naszej szkole " Dzień Życzliwości". Na dobry początek dnia obdarowywaliśmy wszystkich wchodzących do szkoły cukiereczkami i symbolicznymi buźkami. Przerwy przebiegały w rytm muzyki i śpiewu. Uczniowie częstowali swoich kolegów słodkościami i zdrowym jedzonkiem.
Nasi najmłodsi uczniowie mogli potańczyć podczas przerw ze starszymi uczniami. Zorganizowaliśmy również "Kącik malowania twarzy", który cieszył się ogromnym powodzeniem. Uczniowie brali udział w licznych konkursach, gdzie mogli wygrać słodkości i inne nagrody. W szkole pochowano również malutkie prezenciki, szczęśliwy znalazca stawał się jego posiadaczem.
 Uczniowie rozdawali również życzliwe życzenia, które trafiły do wcześniej wystawionej skrzyni.

Czytaj więcej: Szkolny Dzień Życzliwości

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
Zbiórka w naszej szkole w dniach: 11, 13 i 15 grudnia 2017 roku.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.