W dniu18. 01. br. nasi uczniowie zajęli I m-ce w rozgrywkach miejsko- gminnych w Koszykówce chłopców Igrzysk Dzieci ( 2009 i młodsi). Skład drużyny Kwiatkowski Olivier 4c, Bartosik Igor 5b, Kwiatkowski Jakub 5b, Komorowski Juliusz 5b, Klucha Tymon 5e, Kurowski Konrad 5e, Walkowski Kacper 5b, Majda Aleksander 6a, Ryl Filip 6b, Matusiak Miłosz 7d, Lipowski Kacper 7b, Krakowski Jakub 7b, Jarmuszkiewicz Michał 7c. Życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek - powiatowych które odbęda się 25.01. Opiekun; Marcin Gabrysiak

Czytaj więcej: Koszykówka chłopców Igrzyska Dzieci

W dniu 02.12.2021 r. w Starostwie Powiatowym w Sieradzu odbyło się uroczyste Podsumowanie Współzawodnictwa Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych za rok szkolny 2020/2021. Najlepsze szkoły otrzymały pamiątkowe statuetki. Nasza szkoła za zasługi sportowe otrzymała trzy nagrody. Gratulujemy wszystkim  sportowcom , którzy przyczynili się do tych sukcesów.

W dniu 01.12.21r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zajęli II miejsce w Finale Powiatowych rozgrywek w Unihokeja chłopców Igrzysk Dzieci 2009 i młodsi.
Skład drużyny: Tymon Klucha 5e, Juliusz Komorowski 5b, Bartosik Igor 5b, Bartłomiej Sobczak 5b, Olaf Wawrzyniak 5b, Oskar Barański 5b, Jakub Krakowski 7b,Miłosz Matusiak 7d,

Czytaj więcej: Finał Powiatowych rozgrywek w unihokeja chłopców

Igrzyska Dzieci w Unihokeju dziewcząt odbyły się 1 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Sieradzu. Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Binkowska, Julia Baranowska, Gabriela Kiełbasa, Aleksandra Sitarek, Maja Kluszczyńska, Pola Jędrzejewska, Maja Dudek, Aleksandra Wolska, Eliza Tworek.

Czytaj więcej: Unihokej - zawody

W dniu 17.11.2021 r. na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się rozgrywki piłki nożnej na szczeblu powiatowym „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W kategorii U10 naszą szkołę reprezentowała klasa 3A w składzie: Dominiak Jan , Kaczmarek Wojciech, Kulawiecki Oliwier, Kusztelak Adam, Pewniak Wojciech, Pietrasik Jacek, Pluta Bartosz, Płóciennik Leo, Świętczak Igor.

Czytaj więcej: „Z  Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W dniu 26.11.2021 r.  w Klonowej odbyły się zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt . Naszą szkołę reprezentowały: Bolkowska Oliwia, Borowiecka Amelia, Gigauri Laura, Grabowska Julia, Latus Nina, Marcinkowska Alicja, Sobczak Maja , Stężalska Małgorzata, Szczepaniak Weronika, Wewersowicz Kinga, Wysota Nikola. Dziewczyny zajęły II miejsce w powiecie.

Czytaj więcej: Piłka ręczna - zawody

Finał Województwa Łódzkiego w Pływaniu

W dniu 04.11.2021 odbyły się w Sieradzu Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w pływaniu. W obu kategoriach wiekowych zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli
I miejsca awansując równocześnie do Finału Wojewódzkiego. Zawody finałowe odbył się 10.11.2021 w Skierniewicach.

Czytaj więcej: Sukcesy sportowe

Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 10 w Sieradzu w kategorii U12 zdobyła pierwsze miejsce i awans do rozgrywek wojewodztwa łódzkiego w XXII turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o puchar tymbarku”. W turnieju brało udział 11 drużyn z powiatu sieradzkiego. W finale drużyna SP10  pokonała drużyny SP Warta i PGS Sieradz.

Czytaj więcej: XXII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ„ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

Wojewódzki turniej badmintona odbył się 3 listopada 2021 roku w Pabianicach. Naszą szkołę reprezentowali Mateusz Wojnowicz oraz Jakub Gmerek. W zawodach brało udział 6 szkół z województwa Łódzkiego. Chłopaki pokonali w pierwszym meczu Skierniewice 3:0. W drugim meczu również zwyciężyli 3:0 z drużyną ze szkoły w Mniszkowie. W finale po zaciętym pojedynku musieli uznać wyższość rywali z Pabianic.

Czytaj więcej: Wojewódzki turniej badmintona