18.05.2019 r. w Teatrze Miejskim w Sieradzu dzieci z naszej Szkoły zajęły  I miejsce w Konkursie na promowanie sprawności fizycznej "W zdrowym ciele zdrowy duch" w ramach projektu edukacji ekologicznej Sieradzan 2019.
"SIERADZ BIERZE ODDECH" KATEGORIA II od 10 do 13 lat
Marcinkowska Alicja kl. IV a, Derkacz Hanna kl. IV a, Stefańska Weronika kl. IV a, Sowińska Małgorzata kl. IV a, Nastarowicz Iga kl. IV f, Grobelna Anna kl. IV f, Borowiecka Amelia kl. IV g, Wysota Nikola kl. IV g, Królak Kinga kl. V a, Szarowska Kinga kl. V b, Oganiaczyk Olga kl. V b, Kusztelak Natalia kl. V b, Cabaj Katarzyna kl. V b, Hadaś Aleksandra kl. V f, Piekarek Oliwia kl. V f, Tomaszewska Julita kl.VI c, Jadwiszczak Iga kl. VI d.
Opiekunem grupy była pani Agnieszka Rezler

W dniu 7 06.2019r odbyły się w Zduńskiej Woli półfinały wojewódzkie w trójboju lekkoatletyczne. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy zajęli 4 miejsce. Dziewczynki wystąpiły w następującym składzie: Aleksandra Borowy 4H, Zofia Deka 4a, Alicja Marcinkowska 4a.

W dniu 6.06.2019 nasze uczennice drużynowo zajęły lX miejsce w Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej zdobywając 884 punkty Natomiast nie brakowało pojedyńczych sukcesów.
Zuzanna Duch zajęła ll miejsce w biegu na 1000m z czasem 3,27s, Kicińska Marta lll w biegu na 300m  z czasem 55s a Janiak Maja lll miejsce w biegu na 100 m z czasem 13,40s.
Życzymy im wspaniałych osiągnięć i zachęcamy pozostałą młodzież do udziału  w aktywności fizycznej i zawodach sportowych. Opiekunem grupy była pani Violetta Ślęzak

W dniu 22.05.19r w Sieradzu na stadionie MOSIR -u odbyły się Półfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym.Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła III miejsce i wystąpiła w następującym składzie:
Borawski Jakub ,Chmiela Maciej, Wojtal Maciej z klasy 6e, Jakiel Patryk kl 6B, Graczykowski Radosław kl. 6C, Iwankiewicz Michał kl.5H.
Opiekunem drużyny był Wiesław Pietrasik.

21 maja 2019 r. nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców zajęła I miejsce w drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. Wynik dziewcząt 898 puntów oraz chłopców 1234, dał awans do dalszej rywalizacji na szczeblu międzypowiatowym .
Opiekunami były V. Ślęzak i B. Przybył.
Wszystkim gratulujemy.

W dniu 10 maja 2019r. na MOSiR w Sieradzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Młodzików w LA . Naszą szkołę reprezentowało 23 chłopców. Najwyższe miejsce zdobył na 1000 m Igor Jatczak z 7D, Patryk Kaczmarek z 8E na 300, skok wzwyż Szarowski Jakub 8E .Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

W dniu 14.05.2019r odbyły się w Sieradzu Zawody Powiatowe w "Czwórboju Lekkoatletycznym". Drużyna dziewcząt zajęła III Miejsce i wystąpila w następującym składzie: Juchner Weronika 6e, Kiczyńska Tamara 5h, Kiełbasa Martyna 5f, Prajs Gabriela 6e, Szczecińska Weronika 5f, Zamysłowska Maja 6e. Opiekunem drużyny był Wojciech Kula. Drużyna chłopców zajęła I Miejsce i wystąpiła w składzie: Borawski Jakub 6e, Wojtal Maciej 6e, Chmiela Maciej 6e, Graczykowski Radosław 6c, Iwankiewicz Michał 5h, Sołtysiak Bartosz 5b. Opiekunem drużyny był Wiesław Pietrasik. Chłopcy awansowali do zawodów między powiatowych.

W dniu 9.05.20019r odbyły się na stadionie MOSIR-u Powiatowe Mistrzostwa Dzieci w Lekkiej Atletyce.
W kategorii chłopców I miejsce drużynowo zajęła Nasza szkoła zdobywając - 124 punkty, II miejsce zajęła SP Warta 67 punktów. Indywidualnie - Mistrzami Powiatu zostali:
Jakiel Patryk z kl. 6b w biegu na 100m z wynikiem 14,05sek.
Wojtal Maciej z kl. 6e w biegu na 300m z wynikiem- 47,09sek.
Borawski Jakub z kl. 6e w skoku wzwyż z wynikiem - 130 cm.
Jakiel, Wojtal, Borawski i Chmiela Maciej z kl.6e w sztafecie 4X100m.
Wszyscy zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy i medale.
Opiekunem drużyny chłopców był Wiesław Pietrasik.

W dniu 10 maja na stadionie MOSiRu Sieradzkiego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Młodzików w Lidze lekkoatletycznej. Gdzie nasze dziewczęta zajmowały pierwsze i drugie miejsca.Sztafeta 4x100 l miejsce  w składzie Wojnowicz Weronika,Kicińska Marta,Bednarczyk Paulina,Sołtysiak Magda 300 m l miejsce Kicińska Marta i ll Sołtysiak Magda i lll Bednarczy Paulina Jacyszyn Michalina ll miejsce oszczep, Machlańska Oliwia ll miejsce w dal i lll Paluch Weronika.Duch Zuzanna  l miejsce 1000 m z rezultatem 3,34s  l miejsce Julia Andrysiak w biegu na 600 m z rezultatem 2,03s Pchnięcie kulą l miejsce wywalczyła Rosiak Roksana 7,98m.   ll miejsce Amelka Dybicka w biegu na 600m czas 2,09s Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów na lidze 21.05.2019r.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.