foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W dniu 12.10.2023r. w Parku Mickiewicza w Sieradzu odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych.  Dla reprezentacji naszej szkoły były to bardzo udane Igrzyska.

Czytaj więcej: Półfinał Wojewódzki Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach...

Dnia 15 czerwca 2023 r.  w Naszej Szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w pływaniu. Łącznie wzięło udział 71 uczniów. Uczestnicy startowali w swych kategoriach wiekowych na dystansach 25 m i 50 m. Uczniów dopingowali licznie zgromadzeni kibice. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Szkoły w pływaniu

W dniu 2.06.2023 odbyły się 1/2 finały wojewódzkie Szkolnej Drużynowej  Ligi Lekkoatletycznej. Na której zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła 1  miejsce co daje nam awans na zawody wojewódzkie w Bełchatowie. Opiekunami grup była pani Violetta Ślęzak i pan Marcin Gabrysiak.

Gratulujemy lekkoatletom i życzymy dalszych sukcesów

Drużyna dziewcząt U-12 wygrała finał wojewódzki o Puchar Tymbarku i w nagrodę w dniach 14-16 czerwca wystąpi w finale ogólnopolskim na Stadionie Narodowym w Warszawie.

⚽️Zosia Kacprzak została uznana za najlepszą zawodniczkę turnieju⚽️

Szkołę reprezentowały: Oliwia Matusiak, Iga Majchrowska, Klaudia Muszyńska, Nadia Pawelec, Zofia Kacprzak, Anna Belka, Michalina Pawicka, Weronika Łuczak. Opiekunowie: Blanka Przybył, Tomasz Sośnicki.

Czytaj więcej: Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.