Witajcie!

W ostatnią środę roku szkolnego, 22 czerwca 2022r.,  odbyły się Mistrzostwa szkoły w pływaniu dla klas 1-4. Wystartowało 72  uczniów, pływaków i pływaczek, którzy dzielnie rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych.
Dziękujemy zawodnikom za udział w zawodach, a zwycięzcom – gratulujemy świetnych czasów – wiele z nich
to życiowe rekordy. Rodzicom dziękujemy za przybycie i wspaniały doping.

Czytaj więcej: Mistrzostwa szkoły w pływaniu dla klas 1-4

W dniu 27.05.2022 r. w Chojnym odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym. Zajęliśmy I miejsce w obu kategoriach. Zmaganiom naszych uczniów przyglądała się absolwentka naszej szkoły, reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet Patrycja Balcerzak. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

Czytaj więcej: Zawody piłki nożnej

12.04.2022 w Bełchatowie odbyły się wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe. Nasza szkoła zajęła bardzo dobre miejsca w rankingu wielu szkół w województwie łódzkim. Pobiegły cztery grupy w tym 2 młodsze chłopców roczniki 2011 zajmując IV miejsce. Rocznik 2009 i młodsi XI miejsce. Natomiast   starsza grupa dziewcząt  roczniki 2007-2008 zajęła  miejsce V i  starsza grupa chłopców roczniki  2007-2008 miejsce II.

Czytaj więcej: Zawody Bełchatów