Dziś w SP 4 odbyły się zawody miejskie w piłkę koszykową w grze 3x3 dziewcząt młodszych i chłopców. Nasze dziewczęta zajęły miejsce 1, a chłopcy 2, co obu zespołom dało awans na zawody powiatowe.

19.04.2024 odbyły się rozgrywki w mieście w piłkę koszykową 3x3.Nasza szkoła zajęła miejsce 1 wśród grup chłopców i 2 miejsce wśród grup dziewcząt i oczywiście awansowała na rozgrywki powiatowe.

Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe, które odbyły się 16.04.2024 w Bełchatowie zakończono sukcesem. Dziewczynki młodsze zajęły miejsce IV, a młodsi chłopcy miejsce II. Gratulujemy. Opiekunami byli pani Violetta Ślęzak i pan Marcin Gabrysiak.

Dnia 10.04.2024 r. odbyły się zawody wojewódzkie w „Grach i zabawach”- Igrzyska Dzieci  - klas 1-4 w Skierniewicach. W zawodach wzięły udział drużyny z Zelowa, z Tomaszowa Mazowieckiego, Skierniewic, Zgierza i Łodzi. Nasza szkoła zajęła VI miejsce😍😍😍Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej postawy, walki i zaangażowania.

Czytaj więcej: Zawody wojewódzkie w „Grach i zabawach”- Igrzyska Dzieci  - klas 1-4

W dniu 10.04.2024 na MOSiR-ze odbyły się drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Grupa dziewcząt młodszych zajęła miejsce I i awansowała do zawodów wojewódzkich w Bełchatowie, a grupa starsza dziewcząt zajęła miejsce III. 🙌 🥇Gratulujemy chłopcy dwa miejsca I.

11.01.2024 odbyły się zawody powiatowe w kosza dziewcząt młodszych ID Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce ogrywając SP4, Klonową i Wartę. Gratulujemy  i życzymy awansu na 1/2 finale wojewódzkim 18 stycznia.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.