Dnia 04.12.2022 r. zespół w składzie: Kacprzak Zofia z kl. V e, Niewiadomska Michalina z kl. V e, Belka Anna z kl. Ve, Chycka Julia z kl. V e, Frątczak Zuzanna z kl. V b, Pawelec Nadia z kl. V b, Kaczmarek Lena z kl. VI f , Dudek Maja z kl. VI c, Sitarek Aleksandra z kl. VI c  - zdobył drugie miejsce w Półfinale Wojewódzkim  Igrzysk Dzieci w Unihokeju kategoria: dziewczęta.

Czytaj więcej: Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Unihokeju

15 listopada 2022 r. odbyły się w Skierniewicach Finały Wojewódzkie Szkolnych Igrzysk Sportowych w Pływaniu Drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowały trzy drużyny. W kategorii chłopców młodszych i starszych zajęliśmy czwarte miejsca , natomiast dziewczęta starsze uzyskały piąty wynik . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Finał wojewódzki igrzysk szkolnych w pływaniu drużynowym