Witajcie!

W ostatnią środę roku szkolnego, 22 czerwca 2022r.,  odbyły się Mistrzostwa szkoły w pływaniu dla klas 1-4. Wystartowało 72  uczniów, pływaków i pływaczek, którzy dzielnie rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych.
Dziękujemy zawodnikom za udział w zawodach, a zwycięzcom – gratulujemy świetnych czasów – wiele z nich
to życiowe rekordy. Rodzicom dziękujemy za przybycie i wspaniały doping.

Czytaj więcej: Mistrzostwa szkoły w pływaniu dla klas 1-4

W dniu 27.05.2022 r. w Chojnym odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym. Zajęliśmy I miejsce w obu kategoriach. Zmaganiom naszych uczniów przyglądała się absolwentka naszej szkoły, reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet Patrycja Balcerzak. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

Czytaj więcej: Zawody piłki nożnej

12.04.2022 w Bełchatowie odbyły się wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe. Nasza szkoła zajęła bardzo dobre miejsca w rankingu wielu szkół w województwie łódzkim. Pobiegły cztery grupy w tym 2 młodsze chłopców roczniki 2011 zajmując IV miejsce. Rocznik 2009 i młodsi XI miejsce. Natomiast   starsza grupa dziewcząt  roczniki 2007-2008 zajęła  miejsce V i  starsza grupa chłopców roczniki  2007-2008 miejsce II.

Czytaj więcej: Zawody Bełchatów

W dniu18. 01. br. nasi uczniowie zajęli I m-ce w rozgrywkach miejsko- gminnych w Koszykówce chłopców Igrzysk Dzieci ( 2009 i młodsi). Skład drużyny Kwiatkowski Olivier 4c, Bartosik Igor 5b, Kwiatkowski Jakub 5b, Komorowski Juliusz 5b, Klucha Tymon 5e, Kurowski Konrad 5e, Walkowski Kacper 5b, Majda Aleksander 6a, Ryl Filip 6b, Matusiak Miłosz 7d, Lipowski Kacper 7b, Krakowski Jakub 7b, Jarmuszkiewicz Michał 7c. Życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek - powiatowych które odbęda się 25.01. Opiekun; Marcin Gabrysiak

Czytaj więcej: Koszykówka chłopców Igrzyska Dzieci