foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W dniu 2.06.2023 odbyły się 1/2 finały wojewódzkie Szkolnej Drużynowej  Ligi Lekkoatletycznej. Na której zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła 1  miejsce co daje nam awans na zawody wojewódzkie w Bełchatowie. Opiekunami grup była pani Violetta Ślęzak i pan Marcin Gabrysiak.

Gratulujemy lekkoatletom i życzymy dalszych sukcesów

Drużyna dziewcząt U-12 wygrała finał wojewódzki o Puchar Tymbarku i w nagrodę w dniach 14-16 czerwca wystąpi w finale ogólnopolskim na Stadionie Narodowym w Warszawie.

⚽️Zosia Kacprzak została uznana za najlepszą zawodniczkę turnieju⚽️

Szkołę reprezentowały: Oliwia Matusiak, Iga Majchrowska, Klaudia Muszyńska, Nadia Pawelec, Zofia Kacprzak, Anna Belka, Michalina Pawicka, Weronika Łuczak. Opiekunowie: Blanka Przybył, Tomasz Sośnicki.

Czytaj więcej: Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 

Dnia 30.03.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi odbyły się zawody - Finały Wojewódzkie w „Grach i zabawach” Igrzyska Dzieci. Nasza szkolna  reprezentacja licząca 40 osób zajęła VI miejsce. Oprócz naszej Szkoły w Igrzyskach uczestniczyły również Szkoły Podstawowe: ze Zgierza, Zelowa, Kutna i Tomaszowa Mazowieckiego. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła nr 55 w Łodzi.

Czytaj więcej: Finały Wojewódzkie w „Grach i zabawach” Igrzyska Dzieci

W sobotę 25. marca uczniowie z klasy VIIIf Mateusz Wojnowicz i Oskar Kwiatkowski grali w Białymstoku w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie.

Zaraz po przyjeździe zmierzyli się z faworytem i zwycięzcą tych igrzysk - drużyną ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Białegostoku, przegrywając 1:4. Następnym przeciwnikiem okazał się klub z Gogołowa - zdobywca piątego miejsca. Najlepiej poszło naszym zawodnikom w ostatnim meczu z trenującymi w UKS przy SP Smólnik. 

Biorąc pod uwagę, że w Sieradzu gra się amatorsko 1-2 w tygodniu to i tak jest to wielki sukces. Gratulacje

 

 

W niedzielę (12 marca) w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Kujaw w Taekwon-do, gdzie zmierzyli się zawodnicy całej Polski. Nasz klub reprezentowało aż 32 zawodników w tym 1 osoba z Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu. Klub zdobył łącznie 39 medali.
Wyjazd, choć daleki, nie przeszkodził w realizacji swojej pasji i chęci sprawdzenia się w sportowej rywalizacji. Nasi reprezentanci to osoby mocno zaangażowane w treningi, posiadające duże umiejętności oraz chęci do działania.

Czytaj więcej: Sportowe sukcesy naszej uczennicy

Dziś nasze złotka zajęły 3 miejsce w 1/2 finale wojewódzkim w kosza  opiekunem była pani Violetta Ślęzak.   

Dnia 04.12.2022 r. zespół w składzie: Kacprzak Zofia z kl. V e, Niewiadomska Michalina z kl. V e, Belka Anna z kl. Ve, Chycka Julia z kl. V e, Frątczak Zuzanna z kl. V b, Pawelec Nadia z kl. V b, Kaczmarek Lena z kl. VI f , Dudek Maja z kl. VI c, Sitarek Aleksandra z kl. VI c  - zdobył drugie miejsce w Półfinale Wojewódzkim  Igrzysk Dzieci w Unihokeju kategoria: dziewczęta.

Czytaj więcej: Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Unihokeju

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.