6 stycznia w święto Objawienia Pańskiego przeszedł ulicami Sieradza Orszak Trzech Króli. Nie zabrakło w nim przedstawicieli naszej szkoły. Wielu uczniów wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, z koroną na głowie i chorągiewką w ręku dało świadectwo swej wiary. W konkursie kolęd naszą szkołę reprezentowały uczennice oddziałów gimnazjalnych: Ola Mucha i Martyna Janczyk z klasy III b oraz Dagmara Podsiadła z klasy II a. Ich występ spotkał się z wielkim uznaniem uczestników orszaku. Ostatecznie Ola Mucha zajęła III miejsce. Dziewczynom dziękujemy i gratulujemy. Podziękowania należą się także tym wszystkim, którzy zaangażowali się w sklejanie chorągiewek i ich rozdawanie w czasie orszaku oraz za niesienie królewskiego sztandaru. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Pana Kamila Kurkowskiego, który wcielił się w postać jednego z królów.