Od 3 do 26 kwietnia cała nasza społeczność szkolna zaangażowana była w zbiórkę elektrośmieci w ramach wojewódzkiego i ogólnopolskiego konkursu  „Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz”. Łącznie udało nam się zebrać 564 kg elektroodpadów m.in. 263 kg baterii, 262 kg tzw. małego AGD ( roboty kuchenne, miksery, czajniki itp.), 39 kg sprzętu RTV ( telewizory, monitory, klawiatury, myszki). Dziś zajmujemy pierwsze miejsce w województwie wśród szkół biorących udział w zbiórce, dlatego z nadzieją czekamy na ostateczne wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone z końcem sierpnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy bezpośrednio zaangażowali się w zbiórkę. To dzięki Waszemu wsparciu, nasza szkoła zasługuje na miano ekoszkoły.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.