foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

W dniu 12 czerwca w naszej szkole odbył się  Dzień Języka Angielskiego, którego celem było ukazanie naszym uczniom korzyści płynących z oglądania filmów w języku angielskim.  Dowiedzieli się jak połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ dzięki oglądaniu filmów i seriali  mogą z łatwością przyswajać nowe słownictwo oraz zwroty i poprawić swoje ogólne umiejętności językowe.

Ponadto jest to bardzo dobry sposób na naukę poprawnej intonacji, wymowy oraz poznania dialektów i akcentów, które zwiększają zdolność komunikacji z native speakerami. Następnie nasza aula zamieniła się w tym dniu w salę kinową pachnącą popcornem, w której odbyła się projekcja filmu  w języku angielskim pt. Hotel Transylvania.  

 

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.