foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

Dnia 17 lutego 2018r. w naszej szkole dyrektor wraz z nauczycielami klas I- III miał okazję spotkać się z rodzicami i przyszłymi pierwszoklasistami.
Na wstępie pani dyrektor powiedziała kilka słów o szkole i nauczycielach zachęcając wszystkich do nauki w naszej szkole.
Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie pt: „Zamieszanie wśród bajek” przygotowane przez klasę Ic i Id pod kierownictwem pani Jolanty Ogłozy i Agnieszki Kuśmirek. Dekorację i oprawę muzyczną wykonały panie Edyta Jatczak, Katarzyna Wesołowska, Paulina Lemańska, Anna Bartnicka i pan Piotr Miłek.

Mali aktorzy znakomicie odegrali swoje role, ich gra była przejmująca i trafiająca do serc widzów. Ich stroje bardzo dobrze oddawały klimat całej bajki. Efekty dźwiękowe nie zawiodły i podniosło to doskonałość tego przedstawienia. Dekoracja natomiast była bardzo przemyślana.
Po krótkim przedstawieniu rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli możliwość zwiedzenia szkoły między innymi sal lekcyjnych, stołówki , świetlicy i basenu.

Fotogaleria

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.