foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

Dnia 21 marca w naszej szkole witaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu nie było zajęć lekcyjnych.
Pedagodzy wraz z Samorządem Szkolnym oraz Wychowawcami przygotowali dla młodzieży moc atrakcji. W klasach I-V odbył się konkurs " Mam Talent". Uczniowie indywidualnie, bądź w grupach pokazywali swoje liczne umiejętności ( śpiew, taniec, gra na instrumentach, zdolności sportowe ) i wiele innych...
W klasach VI-VII odbyły się wybory Miss i Mistera Wiosny - na wesoło. Natomiast klasy gimnazjalne przygotowały " Prezentacje na wesoło"- kabarety, scenki. Wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie na najlepiej, najśmieszniej i  najciekawiej przebrana klasę. Odbyły się również lekcje z wychowawcami klas " Na Wesoło".

W tym dniu zagościł również u nas teatr. Uczniowie klas młodszych oglądali spektakl pt: " Wielka draka w prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy", natomiast młodzież uczestniczyła w spektaklu pt" W środku miasta".
Pomimo niezbyt wiosennej pogody u nas naprawdę było słonecznie i wesoło. Wszyscy przeżyliśmy wiele pozytywnych emocji. Zostaliśmy naładowani pozytywną energią na resztę roku szkolnego.

FOTOGALERIA

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.