Documaster Campus - logowanie

Pod tym tytułem uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Spektakl pokazał polskie drogi do wolności. Dzięki niemu mogliśmy przypomnieć sobie tragiczne losy naszej ojczyzny. Były momenty, które wzruszyły nas do głębi i uprzytomniły nam, jak wielką ofiarę ponieśli Polacy, aby znów mieć wolną ojczyznę. Najwięcej wzruszeń dostarczył widzom taniec z szarfami, który pobudził najdelikatniejsze struny naszych uczuć. Przedstawienie, w którym uczestniczyło bez mała siedemdziesięcioro dzieci, przygotowały panie: Grażyna Gabrysiak i Jolanta Pacholak, oprawą muzyczną zajęła się pani Emilia Szczepańska, w trudnym dziele dekoracji pracowały panie: Elżbieta Adamska, Anna Bielewska, Agnieszka Dobras, Monika Olejniczak i Aleksandra Kaczmarek oraz nieocenieni panowie: Dariusz i Kazimierz. Gazetę z dnia odzyskania niepodległości przygotowała pani Agnieszka Jurewicz-Szczepaniak. Swój wkład w uroczystość mieli nasi niezawodni rodzice, którzy postarali się o historyczne stroje swoich pociech. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. Mamy nadzieję, że przedstawienie było skuteczną i efektowną formą uczczenia i przypomnienia pięknej daty w dziejach naszego narodu, dnia odzyskania niepodległości.

W zeszłym tygodniu
W zeszłym miesiącu

Your IP: 18.205.109.82
2019-09-21 03:41

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.