Jak co roku o tej porze w naszej szkole gości atmosfera świąt Bożego Narodzenia. Odbywają się klasowe spotkania opłatkowe, na lekcjach pojawia się św. Mikołaj, wszędzie słychać kolędy. Niewątpliwie punktem kulminacyjnych tego okresu jest jasełkowe przedstawienie, w którym tak licznie biorą udział nasi uczniowie. Przygotowania do jasełek trwały dość długo, próby ciągnęły się w nieskończoność. Wiele osób włączyło się w pracę nad dekoracją spektaklu. Zacieśniły się przyjaźnie i bliższe znajomości. Praca przy jasełkach zawsze przynosi dużo satysfakcji, choć do łatwych nie należy. Wszyscy  pracujący nad właściwym obrazem bożonarodzeniowej inscenizacji poczuli się jednością, która tworzy dobre dzieła w naszej szkole. Efekty ich pracy podziwiali zaproszeni goście, którzy wychodzili ze spotkania usatysfakcjonowani przeżyciami doznanymi podczas przedstawienia. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.