Informacja dla uczniów klas VII, VIII i III gimnazjalnych.
Zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie Profilaktycznym, zorganizowanym z okazji Konferencji Profilaktycznej, która odbędzie się 15 kwietnia 2019 r. Ogłoszono trzy kategorie Konkursu. Kategoria pierwsza polega na wykonaniu pracy fotograficznej o tematyce profilaktyki uzależnień, kategoria druga polega na wymyśleniu hasła związanego z profilaktyką uzależnień, które może stać się hasłem przewodnim konferencji. Kategoria trzecia polega na przygotowaniu pracy literackiej o tematyce profilaktyki uzależnień w formie: proza (do 3 stron maszynopisu), poezja (maks. 2 utwory).
Konkurs trwa do 28 lutego. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone i zaprezentowane podczas konferencji. Szczegóły konkursu u pedagoga Iwony Walesiak-Klimczak. Zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu. Gorąco zachęcam uczniów klas 7, 8 i 3 gimnazjalnych do wzięcia w nim udziału.
Pedagog Iwona Walesiak-Klimczak