Dnia 2 lutego 2019r. w naszej szkole odbyły się dni otwarte dla przedszkolaków i ich rodziców. Na wstępie pani dyrektor Helena Rajewska zaprezentowała film promujący szkołę, przygotowany przez zespół do spraw promocji szkoły oraz folder informacyjny. Zapoznała rodziców z ofertą szkoły dla przyszłych uczniów klas pierwszych.

Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie pt: „Zimowa bajka” przygotowane przez klasę Ic i Ie. pod kierunkiem pani Małgorzaty Mordak i Anny Bartnickiej. Dekorację i oprawę muzyczną wykonały panie Edyta Jatczak, Katarzyna Wesołowska, Hanna Skowron, Joanna Szudy, Jolanta Ogłoza i pan Piotr Miłek. Mali aktorzy znakomicie odegrali swoje role,  gra była przejmująca i trafiająca do serc widzów, a ich stroje bardzo dobrze oddawały klimat całej bajki. Całość przedstawienia uzupełniały efekty dźwiękowe.

Po zakończonej inscenizacji rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli możliwość zwiedzenia szkoły i udziału w zajęciach integracyjnych dla dzieci w salach lekcyjnych i sali gimnastycznej. Gdzie przedszkolaki wraz z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 10, mogli ciekawie spędzić czas i poznać największą szkołę w mieście.