Documaster Campus - logowanie

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Dziś uczeń - jutro programista".

1. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:
a) kategoria 1 – uczniowie klas I, II i III szkół podstawowych
b) kategoria 2 – uczniowie klas IV, V i VI szkół podstawowych

2. W kategorii 1 polecenie konkursowe brzmi:
„Wykonaj w programie Paint, nie używając gotowych elementów (nie kopiując z Internetu, nie używając skanów itp.), plakat pt. >>Bezpiecznie korzystamy z Internetu<<”.

3. W kategorii 2 polecenie konkursowe to:
„Jesteś dobrym duszkiem Internetu. Zaprojektuj i wykonaj w programie Scratch grę, w której jako główny bohater walczysz z zagrożeniami sieci i ratujesz jej użytkowników przed czyhających na nich złem.”
Przy czym dozwolone jest ujęcie tematu w odniesieniu nie tylko do komputera, ale każdego urządzenia pozwalającego na korzystanie z zasobów sieci. Ważne jest ciekawe i innowacyjne podejście do tematu. Grafika może pochodzić jedynie z galerii Scratch lub może być wykonana samodzielnie; zabronione jest kopiowanie jej z Internetu.

4. Prace w obydwu kategoriach powinny być wykonane indywidualnie i bez pomocy opiekunów. Muszą to być samodzielne prace uczniów

Więcej informacji n.t. konkursu, regulamin i kartę zgłoszenia znajdziemy na stronie organizatorów.

SPRAWDŹ SIEBIE!!!

W zeszłym tygodniu
W zeszłym miesiącu

Your IP: 18.205.109.82
2019-09-21 03:33

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.