Documaster Campus - logowanie

Świętujemy już 20 marca, w przeddzień kalendarzowej wiosny. Tego dnia oraz 22 marca klasy 1-3 będą bawić się na warsztatach tanecznych w rytm muzyki z Bollywood. W czwartek 21 marca klasy IV,  V, VI, VIII i III gimnazjalne obejrzą spektakle teatralne, grane przez teatr "Kurtyna" z Krakowa. Dla klas VII odbędą się warsztaty profilaktyczne, prowadzone przez terapeutę uzależnień. Odwiedzając "Kącik Zdrowej Żywności" spróbujecie smacznych wiosennych przekąsek, przygotowanych przez waszych kolegów. Klasa V h zaproponuje zabawę w koło fortuny. Chętni będą mogli podjąć wyzwanie i zakręcić kołem fortuny w charytatywnym celu. Komisja będzie wędrowała po klasach i oceniała wasze przebrania. Najoryginalniej przebrana klasa otrzyma nagrodę. Najciekawiej przebrani uczniowie będą mieć szansę zostać Miss bądź Misterem Wiosny. W tym dniu rozstrzygniemy też konkurs na wiersz o wiośnie. Uczniowie klas od VI do VIII będą, wyręczając nauczycieli, prowadzić lekcje.
Zaangażujmy się wszyscy! Pamiętajmy  o wiosennych plakatach,  twórzmy wiersze o wiośnie oraz zadbajmy o kolorowe przebrania klas.
Przygotowane plakaty i napisane wiersze oddajemy do 15 marca u p.pedagog Iwony Walesiak - Klimczak ( pokój nr 56 ). Tutaj są również do odebrania materiały na plakaty.

3932067
W zeszłym tygodniu
W zeszłym miesiącu
201981
3932067

Your IP: 18.234.97.53
2020-10-25 22:55

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.