3 kwietnia 2019 r. w Łodzi odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty. Uroczystość miała miejsce w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Obok Kuratora Oświaty w spotkaniu uczestniczyli m.in. rektorzy łódzkich uczelni wyższych, przedstawiciele wojewody, prezydenta Łodzi. Wśród laureatów konkursów są: Krzysztof Banaszak – laureat konkursu z j. polskiego – opiekun p. Ewa Lipiec, Anna Kacprzak – laureatka konkursu z wos-u- opiekun – p. Leszek Kacprzak, Albert Wojtyniak – laureat z matematyki – opiekun p. Danuta Kałuziak. Uczniowie otrzymali z rąk Kuratora p. Grzegorza Wierzchowskiego nagrody książkowe oraz zaświadczenia potwierdzające tytuł laureata, który otwiera im drogę do wybranej szkoły średniej. Uroczystość uświetnił występ uczniów ze szkoły muzycznej. Naszym laureatom życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.