W piątek 10 maja klasa II a wraz z wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do Powiatowej Straży Pożarnej w Sieradzu. Dzieci miały możliwość zaobserwowania, jak  wygląda praca strażaka. Uczniowie obejrzeli samochody strażackie. Zapoznali się z ich wyposażeniem i przeznaczeniem. Wszystkie dzieci mogły usiąść w takim samochodzie, polać wodą z prawdziwego strażackiego węża. Dzięki uprzejmości strażaków zwiedziliśmy dyspozytornie, gdzie wszyscy zostali przeszkoleni jak poprawnie zgłaszać wypadek.

Wszystkim wycieczka bardzo się podobała. Dzieci zrozumiały jak ważne i ciężka jest praca strażaka.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie.