Documaster Campus - logowanie

W piątek 10 maja klasa II a wraz z wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do Powiatowej Straży Pożarnej w Sieradzu. Dzieci miały możliwość zaobserwowania, jak  wygląda praca strażaka. Uczniowie obejrzeli samochody strażackie. Zapoznali się z ich wyposażeniem i przeznaczeniem. Wszystkie dzieci mogły usiąść w takim samochodzie, polać wodą z prawdziwego strażackiego węża. Dzięki uprzejmości strażaków zwiedziliśmy dyspozytornie, gdzie wszyscy zostali przeszkoleni jak poprawnie zgłaszać wypadek.

Wszystkim wycieczka bardzo się podobała. Dzieci zrozumiały jak ważne i ciężka jest praca strażaka.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

W zeszłym tygodniu
W zeszłym miesiącu

Your IP: 18.205.109.82
2019-09-21 03:32

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.