Documaster Campus - logowanie

15 lutego 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom sześcioletnim, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Stąd zaangażowani w organizację dnia otwartego w szkole nauczyciele oraz uczniowie kilku klas swoim gościom mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć plastycznych, muzycznych i ruchowych. Słowa powitania oraz informacje ogólne o pracy szkoły skierowała do rodziców Pani Dyrektor Helena Rajewska. Na początek przedszkolaki obejrzały część artystyczna pt.: „Przygoda z bajka „ w wykonaniu uczniów klasy II a i III c, przygotowanych pod kierunkiem p. Edyty Jatczak i p. Jolanty Ogłozy. Następnie rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić szkołę i klasy lekcyjne przeznaczone dla młodszych uczniów oraz obejrzeć pomoce dydaktyczne, gazetki i gabloty z pracami uczniów. W obecności nauczycieli zespołu edukacji wczesnoszkolnej mali goście "przymierzali" się po raz pierwszy do ławek szkolnych, dokonali pierwszych zapisków na tablicy oraz obliczali własne pojęcie czasu dzielącego ich jeszcze od szkoły na liczydle. W trakcie spotkania chętni goście mogli udać się na słodki poczęstunek do stołówki szkolnej. Mamy nadzieję, że wizyta w naszej placówce była emocjonującym, pełnym cennych doświadczeń przeżyciem. Staraliśmy się ze wszystkich sił pokazać to, z czego jesteśmy dumni. Praca z dziećmi jest dla nas nieustanną przygodą i wyzwaniem, podczas którego uczymy się razem z naszymi uczniami. Teraz od Rodziców zależy, czy zdecydują się zapisać swoje dziecko właśnie do tej szkoły.
Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2020 r.

2011974
W zeszłym tygodniu
W zeszłym miesiącu
1900494
32027
2011974

Your IP: 3.235.29.190
2020-04-05 04:07

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.