foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

W dniu 23 września w Sieradzu odbyły się zawody Powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Uczniowie naszej szkoły zajęli kilka czołowych miejsc.

W kategorii chłopców starszych: 1 miejsce - Maciej Wojtal z klasy 8e, 2 miejsce – Brian Czyż z klasy 8c, 4 miejsce - Patryk Jakiel z klasy 8b, 5 miejsce Michał Iwankiewicz z klasy 7h.

W kategorii chłopców młodszych: 2 miejsce Igor Sikorski z klasy 6g, 4 miejsce – Jakub Krakowski z klasy 6b, 5 miejsce – Kacper Walkowski z klasy 4b.

W kategorii dziewcząt młodszych: 4 miejsce zajęła Aleksandra Borowy z klasy 6h.

Opiekunami zespołu byli: Agnieszka Rezler, Violetta Ślęzak, Wiesław Pietrasik.

Wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich.

W dniu 29 września odbyły się Finały wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Bełchatowie. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące lokaty:

W grupie młodszej dziewcząt Aleksandra  Borowy z klasy 6h zajęła  46 miejsce;

W grupie młodszej chłopców bardzo dobrze wypadł  Igor Sikorski z klasy 6g który zajął 6 miejsce ,za co otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową, Jakub Krakowski z klasy 6b był 31;

W grupie chłopców starszych najlepiej  zaprezentował się Maciej Wojtal z klasy 8e, który zajął 19 miejsce, Brian Czyż z klasy 8c był 22, a Patryk Jakiel z klasy 8b był 25.

Opiekunem zawodników był Wiesław Pietrasik.