foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

Aby zachęcić naszych uczniów do czytania książekw październiku rozpoczęliśmy w naszej szkole akcję  „Czytamy dzieciom” Jest ona dedykowana  wszystkim uczniom z klas I-III.  W akcję czytania najmłodszym bardzo mocno zaangażowali się uczniowie klasy IIId.  Pod kierunkiem pani Ewy Małkowskiej,  trzecioklasiści  zaczęli czytać pierwszakom bajeczki o przygodach ulubionych misiów. Dzieci z klas pierwszych, chętnie słuchały opowieści, a jeszcze chętniej przystały na wzięcie udziału w konkursie plastycznym pt:  „Miś”. Napłynęło aż  66 pięknych prac, wykonanych różnymi technikami . Wszystkie nam się podobały i komisja konkursowa miała trudne zadanie. Wybór  najpiękniejszych był naprawdę nie lada wyzwaniem. Czas pandemii sprawił, że rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dopiero 29 stycznia. Dziś możemy już gratulować laureatkom konkursu 

I miejsce zdobyła uczennica klasy Ie Marysia Pawlek, 
 miejsce II -  uczennica klasy Ib Wiktoria Płachta  
na miejscu  III była uczennica klasy Ia Hania Wawrzyniak. 

Wszystkie prace plastyczne zostały umieszczone na wystawie w holu szkoły i mogą je oglądać wszyscy odwiedzający .  Uczniów zachęcamy do odwiedzania naszej szkolnej biblioteki oraz do czytania książek.  Pamiętajcie: „ Kto czyta książki, żyje podwójnie”. 

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.