Fundacja ,,Dr Clown” zorganizowała na terenie naszego miasta ogólnopolską akcję ,,Wszystkiego dobrego dla chorego”, która jest uczczeniem ustanowionego w 1992 roku przez Jana Pawła II Światowego Dnia Chorego, obchodzonego 11 lutego.

Uczniowie klasy I d pod opieką Pani Jolanty Ogłozy i Anny Kity oraz podopieczni świetlicy szkolnej wraz z Panią Barbarą Skotnicką włączyli się do tej inicjatywy. Podczas pobytu w szkole wykonali własnoręcznie kartki z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla pacjentów przebywających w tym trudnym czasie pandemii w sieradzkim szpitalu. Pamiętając słowa Jana Pawła II ,,Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje” chcieliśmy przekazać choć promień radości i wiary w lepsze ,,zdrowe jutro” osobom pozostającym z dala od rodzinnego ciepła. Za tę odrobinę chęci i dobroć serca fundacja przekazała uczniom drobne upominki.