W dniu 08.06.2021r. odbyły się w świetlicy szkolnej konkurs recytatorki pt. „Spotkanie z wierszem”. Konkurs skierowany był dla klas I-III i przystąpiło do niego 25 uczniów. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji, rozwijanie zdolności artystycznych. Przygotowane wiersze nawiązywały do Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca. Uczniowie z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali swoje umiejętności recytatorskie. Komisja konkursowa wnikliwie wysłuchała młodych recytatorów i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce- Adrianna Terka kl. 1b

II miejsce – Mateusz Garłowski kl. 3a

III miejsce- Kamil Ciepłuch kl. 2c

Wyróżnione zostały następujące osoby: Roksana Kulawiak kl. 1c, Dawid Andrysiak kl. 3a, Julia Chycka kl. 3e.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz balon, a zwycięzcy nagrody książkowe. Zwycięzcom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje, życzymy dalszych sukcesów.