Najtrudniejszy rok szkolny za nami. Piątek 25 czerwca 2021 roku to dzień pełen emocji i wzruszeń. Zakończyliśmy pandemiczny trudny rok, w którym musieliśmy zmierzyć się z wieloma nowymi sytuacjami. Ostatni dzień również obfitował w niezwykłe wydarzenia. Uroczystość zakończenia nauki w szkole podstawowej zaszczycił swoją obecnością Przemysław Czarnek Minister Edukacji i Nauki. Ósmoklasiści, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, a było ich aż pięćdziesięcioro dwoje, otrzymali nagrody z rąk samego ministra. Zaproszeni goście mogli uhonorować również najlepszych sportowców oraz rodziców uczniów z średnią ocen 5,0 i wyżej. Minister odznaczył także jedenaścioro nauczycieli Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Wychowawcy przygotowali dla swoich podopiecznych niespodziankę, którą było wykonanie pożegnalnej piosenki. Śpiew nauczycieli wzruszył wszystkich obecnych na uroczystości, szczególnie ósmoklasistów. Po zakończeniu uroczystości wszyscy rozpoczęliśmy długo wyczekiwane wakacje. Do zobaczenia we wrześniu.