foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

1 września to znak, że skończyły się wakacje i wracamy do szkoły. Dla wielu uczniów to miłe spotkania z koleżankami i kolegami, z którymi nie widzieli się zbyt często w poprzednim rok szkolny.

Dla tych, którzy rozpoczynają naukę w klasie czwartej, to dodatkowy stres związany ze zmianą nauczyciela- wychowawcy. Z pewnością bardzo przeżyli pojawienie się w murach naszej szkoły także pierwszoklasiści. Zarówno tych, którzy rozpoczynają naukę w sieradzkiej „Dziesiątce”, jak i tych, którzy zdali do klasy czwartej, powitała pani dyrektor Helena Rajewska. Przedstawiła im nowych wychowawców i wyraziła nadzieję, że wszyscy będą się dobrze czuli w naszej szkole.

Uczniom przekazał również życzenia Prezydent Miasta Sieradz- pan Paweł Osiewała, a także przewodniczący Rady Rodziców- pan Mariusz  Łagodziński.

Uczniowie klasy 2b,2e i 6a oraz 8f przygotowali dla nich krótką część artystyczną, która ze względu na wyjątkowy dzień została podzielona na dwie części. Pierwsza dotyczyła wybuchu II wojny światowej i przypomnienia ofiar, które ona pochłonęła. Druga zaś, przygotowana przez klasy młodsze, przedstawiała szkołę w żartobliwy sposób.

Z pewnością ten dzień pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców, którzy również przeżywali nowy etap w życiu swoich dzieci.

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.