29 września oraz 1 i 4 października 2021 r. uczniowie klas trzecich (a, b, c, d) oraz 2c i 4c wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do stadniny „Linda” w Zalesiu.
Największą atrakcją wyjazdu była oczywiście jazda konna. Pani Adela – właścicielka stadniny – udzieliła krótkiego instruktażu i zaprosiła wszystkich na jazdę w siodle. Kiedy jedni jeździli konno, inni korzystali z placu zabaw albo oglądali stajnie i wybiegi dla koni. Następnie przyszedł czas na wspólny posiłek: pieczone kiełbaski i chrupiące kromki chleba z grilla. Po „uciechach stołu”  uczniowie zostali zaproszeni na wędrówkę po lasie, a później na padok, gdzie pani Adela dokonała prezentacji pasących się tam koni.
Dopołudniowa przygoda z końmi okazała się niezwykle udana. Wspaniała, słoneczna pogoda i wszechobecna przyroda dostarczyły wszystkim świeżej energii i wprawiły w świetne humory.