Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs plastyczny „Nauczyciel w oczach dziecka”. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas.  I - III.  Celem konkursu było zaprezentowanie przez uczniów swoich ulubionych nauczycieli.

Pierwsze miejsce zajął Kamil Ciepłuch – kl.3c, drugie Maciej Matusiak – kl. 2 b,  trzecie Zofia Chodak-  kl, 1e. Wyróżnienie otrzymały następujące osoby: Martyna Piecyk – kl. 1e, Tymon Bobrowski- kl. 1a, Magdalena Tworek- kl. 3a, Sara Kawka – kl. 3a, Lena Zakręta – kl. 2e, Hanna Łachmańska – kl. 1a, Aleksander Krawczyk – kl. 1e, Natalia Stawicka- kl. 1a, Maja Szymczak – kl. 1a, Sandra Bielecka – kl. 2b oraz Lena Gabrysiak – kl. 1a. Laureatom konkursu zostały wręczone nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i za wykonanie ciekawych prac.