foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

1 września to znak, że skończyły się wakacje i wracamy do szkoły. Dla wielu uczniów to miłe spotkania z koleżankami i kolegami, z którymi nie widzieli się zbyt często w poprzednim rok szkolny.

Dla tych, którzy rozpoczynają naukę w klasie czwartej, to dodatkowy stres związany ze zmianą nauczyciela - wychowawcy. Z pewnością bardzo przeżyli pojawienie się w murach naszej szkoły także pierwszoklasiści.

Zarówno tych, którzy rozpoczynają naukę w sieradzkiej „Dziesiątce”, jak i tych, którzy zdali do klasy czwartej, powitała pani dyrektor Helena Rajewska. Przedstawiła im nowych wychowawców i wyraziła nadzieję, że wszyscy będą się dobrze czuli w naszej szkole.

Uczniom przekazał również życzenia Vice Prezydent Miasta Sieradz - pan Rafał Matysiak, a także przewodniczący Rady Rodziców - pan Mariusz  Łagodziński.

Rodzice i uczniowie klasy 2a,2c, 2e oraz 3b  przygotowali krótką część artystyczną, pod kierunkiem pani Edyty Jatczak, Anny Kity, Pauliny Lemańskiej i Emilii Szczepańskiej pod tytułem „Akademia Pana Kleksa”.

Z pewnością ten dzień pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców, którzy również przeżywali nowy etap w życiu swoich dzieci.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.