foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasz Facebook

 

Aby święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem a Nowy Rok – dobrym czasem…

To przesłanie było myślą przewodnią tegorocznego spotkania wigilijnego w naszej szkole, które odbyło się 15 grudnia b.r. w dużej sali gimnastycznej. W uroczej, świątecznej scenerii zaproszeni goście usłyszeli tradycyjne kolędy oraz piękne pastorałki. Jasełka opowiedziane przez pryzmat nowoczesności skłoniły obecnych do refleksji na temat wszechobecnego pośpiechu, nieuzasadnionej pogoni za tym, co tak naprawdę w życiu człowieka ma drugorzędne znaczenie.

 

W tym roku przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane zostało przez młodsze dzieci naszej szkoły, uczniów klas 2a, 3d oraz 3b. Gościnnie wystąpili również Rodzice, a w rolę Józefa wcielił się Bartek, uczeń klasy 8f. Podczas przedświątecznego jarmarku zaproszeni goście mogli kupić ozdoby świąteczne a także pyszne ciasta wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły.

GALERIA

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.