Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
          22 stycznia klasa Id wraz z wychowawcą Agnieszką Jabłońską przygotowała małą uroczystość z tej właśnie okazji. Na program artystyczny złożyły się bardzo wzruszające ,ale również śmieszne wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Na koniec obdarowano dziadków upominkami i słodkim poczęstunkiem .Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu Rights Reserved.